Başkan Zeydan Karalar’dan Adanalılara Teşekkür

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, hafta sonu Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı 42 milyon lira tutarındaki yatırımın açılış ve temel atma törenine yağmura aldırış etmeden katılan binlerce kişiye ve desteklerini esirgemeyip yanlarında olan tüm Adanalılara teşekkür etti.

Başkan Zeydan Karalar’dan Adanalılara Teşekkür

ZEYDAN KARALAR: MAZERET DEĞİL HİZMET ÜRETTİK

Borçlu aldığı belediyeyi 3 yılda yatırım yapabilen ve mülk zengini bir belediye haline dönüştüren Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, desteklerini esirgemeyen tüm Adanalılara teşekkür etti. Başkan Zeydan Karalar,  “Hafta sonu Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile 42 milyon lire tutarındaki yatırımın toplu açılışını ve temel atama törenini gerçekleştirdik. Havanın yağışlı olmasına karşın binlerce Adanalı Bey Mahallesi’nde bizleri yalnız bırakmadı. Genel Başkanımız, Adanalıların bu muştuluğuna ortak olarak bizleri onurlandırmıştır. Yine havanın yağışlı olmasına karşın binlerce Adanalı alandaki yerlerini aldı. Adana yıllar boyu hizmete susamıştı. Çok çalışarak, Adana’ya hizmet ederek Adana’nın hizmette geri kalmışlığını telafi etmek istiyoruz. 42 milyon lira tutarındaki yatırımın açılışını gerçekleştirdik. Bu hizmetleri yapmaya başladığımızda kasamız eksideydi. 48 milyon lira borç ile aldığımız belediyede bu gün tek kuruş borcumuz dahi yok. Yaptığımız bu hizmetlere göreve gelmeden önce imkânsız gözü ile bakılıyordu ancak bugün imkânsızları başaran bir belediye olarak açılışlarımızı yapıyoruz. Biz mazeret değil hizmet ürettik. Halk bu hizmetleri gördü ve bizleri açılışlarımızda yalnız bırakmadı. Yağmur altında Bey Mahallesi’ne gelip hizmet sevincine ortak olan desteklerini hiçbir zaman bizlerden esirgemeyen tüm Adanalılara sonsuz teşekkür ederim ” İfadelerine yer verdi.

banner625
 

“MEYDANLARDA VERDİĞİMİZ SÖZÜN ARKASINDA OLDUĞUMUZU ZEYDAN BAŞKAN GÖSTERDİ”

Verilen sözlerin arkasında olduklarını belirten Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, yapılan hizmetlerin üzerine koyarak devam edeceklerini söyledi. Zeydan Karalar, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu meydanlarda başta ‘Aile Sigortası’ olmak üzere bazı vaatlerde bulunmuştu bizlerde bu vaatleri yerine getirmeye çalıştık. Bugün yaptığımız hizmetler takdir görüyor. Genel başkanımızın ‘Meydanlarda verdiğimiz sözün arkasında olduğumuzu Zeydan Başkan gösterdi’ ifadesi bizleri ayrıca onurlandırmıştır” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz