Bermekoğlu Seyhan esnafını dinliyor

Akparti Seyhan Belediye A.Adayı Av. İhsan Bermekoğlu, Seyhan’da esnaf ziyareti yaparak esnafı dinledi ve görüş alış verişinde bulundu. İşyerlerinde Av. İhsan Bermekoğlu’nu karşılayan ve ağırlayan Seyhan esnafı ziyareti memnuniyetle karşıladılar.

Bermekoğlu Seyhan esnafını dinliyor

Seyhan’da var olan sorunları yerinde tespit ederek çözüm önerileri konusunda yerel yönetimler birimlerine düşen görevleri ifade eden Bermekoğlu,esnafımızın ekonomimizin can damarı olduğunu, belediyelerin ciddi projelerle esnafı kapsayacak şekilde planlama ve destekleme çalışmalarını yürütmesi gerektiğini söyledi.Yerel yönetimlerde yetkiyi devralması halinde Esnafla ilgilenecek özel birimler oluşturacaklarını ifade eden Av. İhsan Bermekoğlu, karşılıklı işbirliği çerçevesinde esnafa her türlü kolaylığı sağlayacaklarını, sorunların rehabilitesinin hem esnaf dernekleri hem de doğrudan esnaflarla sürekli yapılacak görüşmelerle ele alınıp çözüleceğini söyledi.

Akparti Seyhan A.Adayı Av. İhsan Bermekoğlu Esnafın en önemli isteğinin Seyhan’ın canlanması ve canlanmayla birlikte ekonomisin daha fazla gelişeceği tespitinde bulundu.’Adana ve Seyhan esnafının daima özenle yanında olacağız,kentimizi birlikte yöneteceğiz,işini iyi yapan ve iyi yöneten,donanımlı,aktif bir yerel yönetim modeli ortaya koyacağız’ diyen Bermekoğlu,görüştüğü Seyhan esnafıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2013, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz