Biçer: CHP halkımızın yanında

Çukurova İlçesinde köy ve mahalle gezilerini sürdüren CHP İlçe Başkanı Haşmet Biçer,” CHP işçinin,emekçinin,sanayicinin,esnafın ve köylünün yanındadır” dedi

Biçer: CHP halkımızın yanında
banner625
CHP Çukurova İlçe Başkanı Haşmet Biçer, CHP’nin işçinin,emekçinin,sanayicinin,esnafın ve köylünün yanında olduğunu, Atatürk’ün Anadolu’daki eserler,ine sahip çıkan tek partinin de CHP olduğunu söyledi.

Çukurova İlçesinde köy ve mahalle gezilerini  sürdüren CHP Çukurova İlçe Başkanı Haşmet Biçer, beraberinde ilçe  gençlik ve kadın kolu yöneticileri ile birlikte Kabasakal,Salbaş, Esentepe, Karahan  ve Karslılar mahalleleri ziyaret etti, esnaf ile söyleşiler yaptı. Haşmet Biçer, kırsal kesimle ilgili projeleri ve CHP’nin  faaliyetlerini anlattı. Esnaf ziyaretlerinin de son derece yararlı geçtiğiniifade eden CHP Çukurova İlçe Başkanı Haşmet Biçer, ''Bizler her türlü eleştiriye açığız, eleştiriler olsun ki bizler hatalarımızı düzeltip daha da başarılı olalım. Mustafa Kemal'e layık olalım. Anadolu da bugün var olanlar Mustafa Kemal’ in eserleridir ve buna sahip çıkan tek parti de CHP’dir.  CHP köklü bir partidir, CHP işçinin,emekçinin,sanayicinin,esnafın ve köylünün yanındadır. Bizler sizlerle çalışacağız ve sizlerin fikirlerini de almak için sizleri sık sık ziyaret edeceğiz.” Şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2013, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz