Bünyamin Avcı’dan ‘Önce Adana’ mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “İlimizde MHP’li 9 belediyenin varlığı Adana için büyük şans olmuştur. Kaynak oluşturan, risk alan, bahane yerine hizmet üreten bir anlayış, başka illere de örnek teşkil etmektedir.” dedi.

Bünyamin Avcı’dan ‘Önce Adana’ mesajı

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, birlikte ilçelere düzenledikleri geziler kapsamında Ceyhan, Yumurtalık ve Karataş teşkilatlarını ziyaret ettiler. Teşkilat başkanları ve yöneticilerle bir araya gelen Avcı, Öztürk ve Varlı, ayrıca ilçelerde partinin önemli isimleriyle de görüştüler. İlçelerdeki seçim sürecinde ortaya çıkan beklentilerin yerinde izlenmesi ve değerlendirilmesi amacına dayanan ziyaretlerde teşkilatların diri ve yüksek morale sahip olması dikkat çekti. 
“DAİMA ÖNCE ADANA”

banner625
MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, gezilerin ardından yaptığı değerlendirmede “Adana’da daima ‘Önce Adana’ diyen bir siyasetin temsilciliğini yapan Milliyetçi Hareket Partisi, değerli hemşehrilerimizin, ilimizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın önceliklerine ve ihtiyaçlarına önem vermektedir. Belediyelerimizde de bu anlayışı hâkim kıldık. İl merkezimizde ve ilçelerimizdeki en ücra noktalara kadar hizmet götüren, arı gibi çalışan yerel yönetimlerimizin mevcudiyeti, bu anlayışın somutlaşmış ifadesidir.” diye konuştu. 
4.5 YILDA 40 YILLIK HİZMET
“Kesin olan şu ki; ilimizde MHP’li 9 belediyenin varlığı Adana için büyük şans olmuştur. Kaynak oluşturan, risk alan, bahane yerine hizmet üreten bir anlayış, başka illere de örnek teşkil etmektedir. Özellikle Sayın Hüseyin Sözlü başkanlığındaki Büyükşehir Belediyemizin 4.5 yıl gibi bir zamana 40 yıllık hizmeti sığdırması, takdire şayandır. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin memleketi olan Adana’da 2.5 milyon vatandaşımızın yaşam kalitesinin artması, yerel hizmetlerden daha çok yararlanması, huzur içinde yaşaması hedefinin kesintiye uğramadan devam etmesini arzu ediyoruz. Seçim sürecinde teşkilatlarımızla, yerel yönetimlerimizle bu hedefe yoğunlaştık.” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz