banner641

Çalışkanyürek her yerde

CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Orhan Çalışkanyürek, Obalar caddesi, Narlıca ve Dağlıoğlu mahallelerinde halkla buluştu.

 Çalışkanyürek her yerde

ZİYARET DİZİSİ

Çalışkanyürek, Atatürkçü Düşünce Derneği ve Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası’nı da ziyaret etti. Geçtiğimiz haftayı Kuyumcular Köyü, Kimya Mühendisleri Odası,  Hacı Bektaşi Vali  Derneği, Adana Tabip Odası, Diş Hekimleri Odası, Ziraat Mühendisleri Odası, TUR-BEY’ler Derneği, Türkiye Emekliler Derneği, Sucuzade, Mirzaçelebi ve Şakirpaşa mahallesi ile Cemevi ziyaretleriyle geçiren Çalışkanyürek,  evlerde, kahvehanelerde halkı dinliyor, partisi için oy istiyor.

“GÖNDERECEĞİZ”

Obalar caddesi ve Dağlıoğlu mahallelerinde esnaf ziyaretlerinde bulunan, kahvehane toplantıları düzenleyen Çalışkanyürek, Seyhan’da yeni bir dönemin başlayacağını, temiz ellerin yönetime geleceğini belirterek, “Halkı dışlayan, hizmette ayrımcılık yapan, Seyhan’ı Adana’nın çöplüğü haline getiren, halktan kopuk ve şaibe ile anılan anlayışı hep birlikte göndereceğiz.  Bizim hedefimiz, çağdaş, yaşanılabilir, dünya kenti Seyhan” dedi.

“UZAY ÇAĞINDA BU GÖRÜNTÜLER YAKIŞMIYOR”

Uzay çağında lağım suları baskını altında kalan ev ve işyerleri manzarasının Seyhan’a yakışmadığını, ilçenin bu kadar kötü yönetilmeye layık olmadığını söyleyen Mali –Müşavir Ekonomist Orhan Çalışkanyürek, “Seyhan’ın artık değişmesi zorunluluktan da öte bir hal almıştır. Bunca rezilliği, içler acısı görüntüleri, pisliği, sineği, çöpü, su baskınlarını, köstebek yuvasına dönen yollarıyla böyle rezil bir şekilde yönetilmek reva mıdır?” diye konuştu.

BAŞARI DİLEĞİ

TÜRMOB Genel Başkanı Nail Şanlı ile de görüşen Çalışkanyürek, neden aday olduğunu anlattı. Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Başkanı Ahmet Coşar ile

Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Mehmet Göl’ü de ziyaret eden Orhan Çalışkünyürek, mega projelerle yaşamın her alanında Seyhan’ı güzelleştireceklerini ifade etti.

TÜRMOB Başkanı Şanlı ile Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Başkanı Ahmet Coşar ve Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Mehmet Göl de Çalışkanyürek’e başarı dileğinde bulundu.

İlçeyi adım adım gezen, bir tek gününü boş geçirmeyen, projelerini anlatan, halkı dinleyen ve gittiği her yerde partisi için oy isteyen Çalışkanyürek, genç, dinamik, dürüst bir isim olarak dikkat çekiyor.

“HALK ONU İSTİYOR”

Çalışkanyürek, “Biz Seyhan’ın öz evlatlarıyız. Doğup büyüdüğümüz, çocukluğumuzun ve gençliğimizin geçtiği bu topraklara hizmet için yola çıktık” dedi.

Kahvehane ve ev toplantıları ile sivil toplum kuruluşlarıyla buluşan Çalışkanyürek için, vatandaşlar ise, “ Artık yeni yüzler istiyoruz. Orhan Çalışkanyürek içimizden biridir. Dürüstlüğü, parti kimliği tartışılmaz olan, genç, vizyon sahibi, bir isim olan Orhan Çalışkanyürek, güven veren bir isimdir. Adayımız olsun istiyoruz” dediler. 

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2013, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640