Çetin: Hangi partiden olursan ol, gel

CHP Çukurova adayı Soner Çetin halka seslendi

Çetin: Hangi partiden olursan ol, gel

Ilımlı söylemiyle gönüllerde taht kuran CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin, bir toplantıda “Senin resmini gören oy verir” diye bağıran bir yaşlı teyzeye “Hangi partiden olursak olalım, lütfen bir de adayın kişiliğine ve projelerine bakalım” diye seslendi.

İSTER OY VERİN İSTER VERMEYİN

banner625
Yumuşak ve ikna edici üslubuyla dikkat çeken CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin, mahalle toplantısında yaptığı konuşmada halka “İster oy verin isterseniz vermeyin eşit hizmet geleceğini bilin. Soner kardeşinize güvenin. Seçildikten sonra sırça köşkünde oturmayıp 7/24 hizmet vereceğimize inanın. Hangi partiden olursanız olun hiç önemi yok. Yerel seçimlerde lütfen bir de adaya bakın. Dürüst mü, namuslu mu, projeleri gerçekçi mi değil mi ona göre karar verir” diye seslendi.

BEN O SİYASETÇİLERDEN OLMAM

Nereye gittiyse parti ayrımı yapılmaksızın “Siyasetçiler seçilinceye kadar her türlü vaatte bulunuyor ve ‘yine geleceğiz, dertlerinizi dinleyeceğiz’ diyorlar ama seçildikten sonra yanlarına bile yaklaşamıyoruz” diye yakınıldığına dikkat çeken CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin şöyle devam etti: Parti ayrımı yapmaksızın söylüyorum; evet haklısınız. Şimdi ben ağzımla kuş tutsam bile yine de inanmayacaksınız. Siz beni asıl 30 Mart’tan sonra görün, ben o siyasetçilerden olmam; çünkü hizmete geliyorum.  

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2014, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz