Çetin: Tarihi fark yapacağız

Rakipleriyle arasındaki farkı giderek açan CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin, “Anketler ve halkın teveccühü de gösteriyor ki 30 Mart seçimini yüzde 60 gibi tarihi bir farkla alacağız” diye konuştu.

Çetin: Tarihi fark yapacağız

20 AYDIR, GECE GÜNDÜZ

banner625
2 Ağustos 2012’den beri tam 20 aydır halkla iç içe bir seçim çalışması yürüten CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin, Tufanbeyli’den Yumurtalık’a, Karataş’tan Pozantı’ya kadar gitmedik ilçe, köy ve belde bırakmadıklarını belirtirken “Bir dakika bile durmuyor, bir oyun peşine bin kişi düşüyoruz” dedi. Çukurova için onlarca proje hazırladıklarını belirten Soner Çetin, “Sabahları bazen 03.00’te fırınlarda, 06.00’da otobüs duraklarında seçim çalışmalarına başlıyor, gece geç vakitlere kadar çalışıyoruz” dedi. 

MAKAS GİDEREK AÇILIYOR

Seçim çalışmalarına Çukurova ilçesindeki mahalle, apartman ve esnaf toplantılarıyla devam eden CHP Çukurova Belediye başkan adayı Soner Çetin, henüz kamuoyuna açıklanmayan anket sonuçlarını da halkla paylaştı. Çetin, “Gezici Araştırma Şirketi’nin 200 anketörle 5 bin kişiyle görüşerek Çukurova ilçesinde yaptığı araştırma sonuçlarına göre Soner Çetin’in başkan adayı olduğu CHP’nin oyu yüzde 55,3’tür. Bu makas giderek daha da açılacak ve 30 Mart seçimlerini yüzde 60 gibi tarihi bir farkla kazanacağız” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2014, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz