Çetinkaya’dan Zafer Kara’ya taziye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili, Genel Başkan Danışmanı Mehmet Necati Çetinkaya, geçtiğimiz günlerde annesi Meryem Kara’yı kaybeden AK Parti Adana İl Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Zafer Kara’ya taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Çetinkaya’dan Zafer Kara’ya taziye


banner625

Milletvekili Çetinkaya, Zafer Kara’nın ofisinde gerçekleşen taziye ziyaretine ağabeyi Fehmi ve kardeşi Niyazi Çetinkaya ile birlikte geldi.

 

Zafer Kara ve ailesine başsağlığı dileyip, sabrı cemil temenni eden Milletvekili Çetinkaya, her faninin bir gün öleceğini hatırlatarak, “90 yıl gibi uzun bir hayat yaşayan Meryem teyzemize Cenabı-ı Allah’tan rahmet, geride kalanlara hayırlı ömürler diliyorum. Yetiştirdiği evlatlarının Adana’ya yaptığı hayırlı işler nedeniyle amel defterine hayır ve hasenat yazılmaya devam edeceğini umuyorum” dedi.

 

AK Parti Adana İl Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Zafer Kara, kendisine yapılan taziye ziyareti dolayısıyla Milletvekili Necati Çetinkaya ile Fehmi ve Niyazi Çetinkaya’ya duyduğu memnuniyeti belirtip, şükranlarını sundu.

 

Taziye Ziyaretinde, merhum Meryem Kara ile diğer geçmişlerin ruhu için Kuran-ı Kerim okunup, dualar bağışlandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2013, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz