Ceyhan'da meclis toplantısı

Ceyhan Belediye Meclisi, Ekim ayı olağan toplantısında 7 maddelik gündemi görüşerek karara bağladı.

Ceyhan'da meclis toplantısı

Gündemin 1. maddesi gereği açılış ve yoklamanın ardından Atatürk ve Aziz Şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Gündemin 2. maddesinde 2016 mali yılının gelir ve gider bütçesi görüşülerek plan ve bütçe komisyonuna oy birliğiyle havale edildi.

Gündemin 3. maddesinde belediyenin 2016 mali yılı perfonsman planı görüşülerek plan ve bütçe komisyonuna oy birliğiyle havale edildi.

banner625
Gündemin 4. maddesinde belediyenin 2016 mali yılı ücret tarifesi görüşülerek plan ve bütçe komisyonuna oy birliğiyle havale edildi.

Gündemin 5. maddesinde İlbank'tan kredi kullanılması konusu görüşülerek müşterek komisyonlara oy birliğiyle gönderildi.

Gündemin 6. maddesinde bir önceki mecliste görüşülen ve komisyonlara havale edilen Belediyeye ait Hurda Araç ve Gereçlerin satılması talebi görüşülerek komisyonlardan geldiği şekliyle oy çokluğuyla kabul edildi

Gündemin 7. maddesinde ise yine bir önceki mecliste görüşülen ve komisyonlara havale edilen Küçükkırım (B.Evleri)  Mahallesi 1461 ada 4 nolu ve parsel onaylı İmar planına göre Toplu Konut Alanı dâhilinde bulunduğundan, Mülkiyeti Ceyhan Belediyesi’ne ait Hürriyet (İstiklal) Mahallesinde bulunan 64 ada 292 nolu parselin karşılıklı olarak 5393 sayılı belediye kanununun 18/e maddesi gereğince takas edilmesi talebi görüşülerek komisyonlardan geldiği şekilde oy birliğiyle kabul edildi.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2015, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz