CHP Çukurova’da dinlenmek yok

Referandumda başarılı sonuç alan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Örgütü’nün, çalışmalara ara vermeden genel seçime hazırlandığı, bu kapsamda İlçe Kadın Kolu’nun eğitim çalışmasını sürdürdüğü bildirildi.

CHP Çukurova’da dinlenmek yok

banner625

İlçe Kadın Kolu Başkanı Zuhal Kuleaşan’ın ailesinden birinin rahatsızlığı nedeniyle katılmadığı eğitim çalışmasında, referandum çalışmaları değerlendirildi, sokak sorumlularının belirlenmesine katkı konusu ele alındı, referandumda sandıklarda yaşanan sorunlar görüşüldü, seçim hazırlığına kadınların daha da bilinçli başlaması için önerilerde bulunuldu.
CHP Çukurova İlçe Kadın Kolu Eğitim Sekreteri Funda Özdemir Aksoy’un sunumu ile başlayıp anlatımlarıyla süren toplantıda katılımcı kadınların görüş ve önerileri de alındı. Çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Funda Özdemir Aksoy, her hafta Perşembe günü eğitim çalışması yaptıklarını, ara vermeden genel seçime hazırlık çalışmalarını başlattıklarını söyledi. Aksoy, “Referandumda elde ettiğimiz sonucu daha da iyileştirmek, oy oranımızı yukarı çekmek için fedakarca çalışmaya devam ediyoruz. Ta ki partimizin iktidarına ulaşıncaya kadar da devam edeceğiz. Partimizi iktidar, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu da Başbakan yapmakta kararlıyız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz