CHP il emek bürosunun kuruluşunu ilan edecek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Ayhan Barut ve genel merkez emek büroları yöneticileri Adana’da il emek bürosunun kuruluşunu ilan edecek.

CHP il emek bürosunun kuruluşunu ilan edecek
banner560

İl Başkanı Ayhan Barut yaptığı yazılı açıklamada, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İşçi Sendikaları ve STK'lardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın başkanlığında kurulan, 22 Mayıs 2016 tarihinde Parti Meclisi’nde de kabul edilerek aktif hale getirilen emek bürolarının Adana’da il ve 12 ilçe örgütü bünyesinde kurulduğunu bildirdi.

21 Kasım 2016 Pazartesi günü Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenecek toplantıda, genel merkez emek büroları yöneticileri Ömer Fethi Gürer, Burhanettin Bulut ve Ali Berberoğlu’nun da katılımıyla Adana İl Emek Bürosu’nun kuruluşunu ilan edeceklerini belirten Barut, toplantıda emek bürolarının yapısı, üyeleri ve işlevi konusunda kamuoyuna bilgiler aktaracaklarını söyledi.

Barut, tüm basın mensuplarını ve emek hareketi içinde yer alan emekçileri 21 Kasım Pazartesi Günü Saat 14.30’da Yaşar Kemal Kültür Merkezi’ndeki toplantıya davet etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2016, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner573

banner572