banner641

CHP il seçim kurulu Yumurtalık'ta

Adana İl Yönetimi, İl Seçim Komitesi Karataş ve Yumurtalık Sorumlusu Kemal Toros, Yılmaz Cömertbay, Erdal Biber, Oktay Baysal Yumurtalık İlçesinde CHP ilçe binasında Aday Adayları ve partililerle geniş kapsamlı toplantılar yaptı.

CHP il seçim kurulu Yumurtalık'ta


Kemal Toros Aday Adayları ve Partililere karşı yaptıgı konuşmasında Adana’nın en büyük ve en güzel sahillerine sahip iki ilçemiz vardır. Bunlardan biri Karataş ve diğeri de Yumurtalık’tır. Ama bu güzelim ilçeleri maalesef birçok Adanalı bilmiyor. Arkadaşların anlattıklarına göre Yumurtalık İlçesinin en büyük sorunun su olduğunu öğrendim. Bakınız Kardeşlerim Adana su zengini bir şehir 50 yıllık su ihtiyacına cevap verecek su mevcuttur..Bu devirde Bir Turizm İlçesinin susuz olduğunu  duymak ayıptır.

banner560
 

Ömer Çelik Adanalı Hem de Bakan:Bana biri çıksın desin ki Adana’ya  şunu  yaptı desin?.Ancak laf üretiyorlar. İnanıyorum ki  CHP hem Yumurtalık’ta hem de Büyükşehirde yerel seçimlerde başarıyla çıkacaktır. Ben Yumurtalık’ta bu birlik ve beraberliği gördüm bu sinerji var dedi.
Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2013, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640