CHP İl Yönetiminden Soner Çetin'e ziyaret

CHP Adana İl Yönetimi, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e ziyarette bulundu. Başkan Soner Çetin, “Birlik ve bütünlük ile CHP’nin Adana’da başaramayacağı bir şey yok. Adana’da güzel işler başarmaya devam edeceğiz” derken İl Başkanı Barut, 2019 seçimlerinde Adana’da tarih yazmak için görev yapacaklarını kaydetti.

CHP İl Yönetiminden Soner Çetin'e ziyaret

Aralık ayında gerçekleştirilen kongrede Ayhan Barut başkanlığında seçilen Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Yönetim Kurulu, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Çetin’i makamında ziyaret eden CHP İl Başkanı Ayhan Barut’a İl Saymanı Metin Taştan, İl Eğitim Sorumlusu Halime Ünlü,  İl Başkan Yardımcıları Emrah Kozay, Tevfik Ongun, yönetim kurulu üyeleri Kadriye Aşşık, Perihan Temel, Sevgi Altınok, Halil Gül, İl Disiplin Kurulu Başkanı Ramazan Atikaslan, İl Gençlik Kolları Başkanı Güven Özdemir eşlik etti.

“ADANA’DA GÜZEL İŞLER BAŞARMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

banner625
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi. Başkan Çetin, “Sizlere inancımız, güvenimiz tam. Çok düzgün, kaliteli bir yönetim kurulu oluştu. Adanamıza hayırlı uğurlu olsun. Seçilen arkadaşlarımızın hepsine üstün başarılar diliyorum. Birlikte, ele ele, omuz omuza çok güzel işler başaracağız” dedi. Birlik ve bütünlük ile CHP’nin Adana’da başaramayacağı bir şey olmadığını kaydeden Çetin, ‘’Sayın İl Başkanımızın parti içindeki birliği, beraberliği sağlayacağı konusundaki inancımız tamdır. Yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte Adana’da güzel işler başarmaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

“2019’DA ADANA’DA TARİH YAZMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Çukurova’nın CHP’nin Adana’daki gözbebeği üç belediyesinden biri olduğunu belirten İl Başkanı Ayhan Barut, CHP’nin sosyal demokrat belediyecilik anlayışını en iyi şekilde uygulayan Belediye Başkanı Soner Çetin’e hizmetlerinden dolayı teşekkür edip, başarılı hizmetlerin devamını diledi. Ülkeyi içinde bulunduğu sorun yumağından ancak CHP’nin sosyal demokrat kadrolarının kurtarabileceğini vurgulayan Barut, CHP Adana İl Örgütü olarak 2019 seçimlerinde Adana’da tarih yazmak için görev yapacaklarını kaydetti. Sohbetin ardından CHP İl Başkanı Ayhan Barut ve beraberindeki heyet ile Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz