CHP'li Ayhan Barut İmamoğlu'nda

CHP Adana Milletvekili Adayı Ayhan Barut, 24 Haziran seçimlerine çok az bir süre kala İmamoğlu ilçesinde üreticiler, hayvancılıkla uğraşanlar ve vatandaşlarla buluşup destek istedi

CHP'li Ayhan Barut İmamoğlu'nda

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Adayı Ayhan Barut, 24 Haziran'dan sonra Muharrem İnce'nin Cumhurbaşkanı olmasıyla birlikte işsizlik çilesini daha fazla üretim ve ekonomik kalkınmayla sona erdireceklerini söyledi.

Şehir merkezinden kırsal bölgelere kadar 24 Haziran seçimleri için neredeyse çalmadık kapı ve sıkılmadık el bırakmayan CHP Adana Milletvekili Adayı Ayhan Barut, gittiği her yerde büyük bir ilgiyle karşılanıyor ve vatandaşların desteğini alıyor. Pazar günü yapılacak seçimlere az bir süre kala İmamoğlu ilçesi ve köylerine adeta çıkarma yapan Ayhan Barut, tarımsal üretimin önündeki engellerin kaldırılacağını, hayvancılığın destekleneceğini ve İmamoğlu'nun basınçlı sulama sistemlerine kavuşması için çaba göstereceğini vurguladı. 

'ÖZVERİYLE ÇALIŞALIM'

CHP'nin parlamentoda güçlü temsil edilmesi ve Muharrem İnce'nin de Cumhurbaşkanı seçilmesi için merkezden köylere, dağ bayır, ova yayla gezerek vatandaşlardan destek isteyen CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, İmamoğlu ilçesinde ve köylerinde çalışmalarını sürdürdü. Selman Serttepe, Sedat Doğan, Senai Gedik gibi isimlerin de eşlik ettiği Ayhan Barut, ilk önce CHP İmamoğlu İlçe Başkanı Kasım Karaköse ve partililerle buluştu. Burada CHP kadrolarına seslenen Ayhan Barut, 24 Haziran seçimlerine çok az bir süre kaldığını belirterek Türkiye'nin ve Adana'nın geleceği için herkesin sorumluluk duygusuyla ve özveriyle çalışmasını istedi. 

banner625

KÖYLÜLER DERT KÜPÜ

Sırasıyla Camili, Ufacıkören, Çörten ve Malıhıdırlı köylerine giden Ayhan Barut ve beraberindekiler üreticilerin ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Sulama sorunundan tarımsal üretim maliyetleri ve ürünlerin para etmemesinden yakınan çiftçilere seslenen Barut, "Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanı seçileceği 24 Haziran'ın hemen ardından çiftçinin yüzü mutlaka gülecek. Üretim yeterince desteklenecek, mazot 3 lira olacak, maliyetler azalacak. Yem ucuzlayacak, süt hak ettiği fiyattan satılacak, hayvancılıkla uğraşanlar da kazanacak. Tarıma dayalı sanayiyi geliştirip üreticilerimizin kazanmasını, ülkemizin kalkınmasını sağlayacağız. CHP iktidarında üreten cezalandırılmayacak, üreten herkes kazanacak. Türkiye'yi üreten, kendi kendine yeten ve ithal eden değil ihraç eden bir ülke haline getireceğiz. İmamoğlu çiftçisi de tarlasını basınçlı sulama sistemleriyle sulayıp ürünlerini ederi kadar fiyatlara satabilecek. Üretim ve ekonomik kalkınmayla ülkemiz refaha kavuşurken yeni istihdam alanlarıyla işsizliği bitireceğiz" dedi. 

OKUL VE MAHALLE ARKADAŞLARIYLA BULUŞTU

İmamoğlu'ndaki alan çalışmasının ardından Adana'ya dönen Ayhan Barut, seçim bürosunda duygusal anlar yaşadı. Anafartalar ve Hürriyet Lisesi ile Mestanzade, Hürriyet, Şehit Duran ve Yenibey Mahallelerinden gelen arkadaşları, Ayhan Barut'a açık desteklerini ifade etti. Arkadaşlarının alkışlarıyla karşıladığı CHP Adana Milletvekili Adayı Ayhan Barut, "Türkiye 24 Haziran'da önemli bir seçime gidiyor. Siz arkadaşlarıma siyaset yapacak değilim. Hepimize görev düşüyor bu süreçte. Sorumluluk duygusuyla hareket ederek ülkemizin ve kentimizin geleceği için özveriyle çalışalım" diye konuştu. CHP Çukurova İlçe Başkanı Zihneti Emre, milletvekili adayları Burhanettin Bulut, Rıza Mete ve Osman Berke Duvan ile birlikte Adana Kayserililer Derneği Başkanı Uğur Büyükkantarcı, yöneticileri ve üyeleriyle buluşan Ayhan Barut, 24 Haziran'da desteklerini istedi. Ayhan Barut, son olarak eski Solaklı Belediyesi Başkanı Ali Akdağ'ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini de iletti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz