CHP Seyhan Adayı kim olacak?

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmasının ardından Seyhan Belediyesi için CHP adayı kim olacak sorusu sorulmaya başlandı.

CHP Seyhan Adayı kim olacak?

banner625
Çukurova'da Soner Çetin'i açıklayan,  büyük ihtimalle de Karataş'ta da Boğaçhan Ünal ile devam edecek olan CHP'de Büyükşehir'e önemli ölçüde oy taşıyacak Seyhan'da ince elenip sık dokunacak. Adana'da CHP'nin bir önceki Milletvekillerinden Zulfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş ile  Aziz Erbek, Ahmet Adıgüzel ve Süleyman Sönmez gibi isimler Seyhan için şanslı görünen adaylar. CHP'nin 27 Aralık en geç 3 Ocak tarihine kadar İYİ parti ile ittifak edeceği ilçeleri netleştirerek adaylarını açıklaması bekleniyor. Bu arada CHP'nin Çukurova, Seyhan, Yüreğir, Karataş ve Ceyhan gibi iddialı olduğu ilçelerde aday çıkaracağı belirtiliyor. 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 08:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bagdat Nebioglu.
Bagdat Nebioglu. - 6 ay Önce

Sn Özdiş Seyhan a uygundur.

Bagdat Nebioglu.
Bagdat Nebioglu. - 6 ay Önce

İbrahim özdiş olmalı şanştır.

emin ulvi özortak
emin ulvi özortak - 6 ay Önce

Bence İbrahim özdiş olmalı tabiki bütün adaylar üstün niteliklidir.

Vedat ekiz
Vedat ekiz - 6 ay Önce

Azîz erbek çok iyi olacağını düşünüyoruz mahallede azizi istiyor

AHMET CAN
AHMET CAN - 6 ay Önce

SEYHAN'DA EN DOĞRU ADAY PROF.DR.ALİ TEKİN'DİR. ALİ TEKİN CEYHAN KOZAN İMAMOĞLU YUMURTALIK VE KOZANDA SÜRÜKLEYİCİ OLUR. ADANA'DA HÜSEYİN SÖZLÜNÜN ARKA BAHÇESİNDEN OY ALACAK TEK KİŞİDİR.AKADEMİK KİMLİĞİYLE DE MERKEZİ SİLER SÜPÜRÜR. ZEYDAN BAŞKANA SEÇİM KAZANMASINDA EN ÇOK YARDIMCI OLACAK YIPRANMAMIŞ GENÇ TEMİZ AKADEMİSYEN BİR SİYASETÇİDİR.

Bayram
Bayram - 6 ay Önce

Seyhan da 550 bin civarı oy kullanılacaktır iki adaylı sisteme göre kazanmak için 280 bin oy gereklidir burada seçimin kaderini partilerin rakiplerinden alacağı oy belirleyecektir bu bölgede chp nin rakibinden oy alabilmek için karaisali pozantı nigde bölgesi seçmenlerine yakın bir aday göstermesidir bu isimde yıldıray arıkan olabilir bence aksi durumda sonuç hüsran olur

Mehmet can
Mehmet can - 6 ay Önce

Adana Seyhan Ahmet adıgüzel iyi olur

ersin yarız
ersin yarız - 6 ay Önce

tabiki aziz erbek olsun


SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz