CHP Seyhan’da seçime hazır

30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde görev yapacak olan okul sorumluları ile toplantı yapan Zeydan Karalar, Zafere en yakın Parti olduklarını bu nedenle herkesin üzerine düşen görevi yapmasını istedi.

CHP Seyhan’da seçime hazır
30 Mart’taki yerel seçimleri kazanmak için en ince ayrıntıyı dahi düşünen Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar seçim günü görev yapacak okul sorumluları ile toplantı yaptı. Toplantıya İl Başkanı Orhan Sümer ve ilçe Başkanı Reşit Karakuş’ta katıldı.

KARAKUŞ OKUL SORUMLULARINI BİLGİLENDİRDİ
Toplantıda konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan İlçe Başkanı okul sorumluların görevlerine anlatarak herkesin daha dikkati olması gerektiği bir seçim olduğunu söyledi. Karakuş, “Önümüzde önemli bir seçim var. Bu anlamda tavandan tabana çalışan her arkadaşımızın görevi önemli! Burada en çok sorumluklardan biride okul sorumlularına düşüyor. Sizler, ıslak imzalı tutanakları seçim koordinasyon merkezine getireceksiniz” ifadelerini kullandı.

ORHAN SÜMER: KAZANAN CHP OLACAK
Seyhan Belediyesi’ni kazanacaklarını belirten Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Başkanı Orhan Sümer Seyhan Belediyesi’nin ivmesi ile Büyükşehir Belediyesi’ni de kazanacaklarını söyledi. Sümer, “Uzun süredir sosyal demokratlar belediyelerde yok. Ben şunun altını çizerek söylemek istiyorum; Biz Seyhan’ı alacağız Büyükşehir’i de alacağız. Baktığınız zaman rakip partiler çirkin bir politika uyguluyor ama biz bu politikaya aldırış etmeden kazanacağız” şeklinde konuştu.
banner625

HALK HAREKETİ BAŞLAMIŞ
Her okula bir avukat göndereceklerini belirten Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar 2011’deki sandık sonuç alma başarısını tekrarlayacaklarını söyledi.  Karalar, “Önümüzde önemli bir yerel seçim var. Bu seçimde hepimiz önemli görevler üstlendik. En önemli görevi yapacak kişiler okul sorumlularıdır. Aslında her görev önemlidir. Biri aksarsa tüm işler aksar. Her kademe sorumluğunu yerine getirirse başarı gelir. Ben bu partide 3 kez aday oldum ama partim beni aday etmedi. Yinede ben Cumhuriyet Halk Partisi’ni destekledim. Siz bir daha eğitileceksiniz. Saatinde gelip yedeklerinizi hazırlayacaksınız. Bizler her okulda 1 avukat görevlendireceğiz. 2011 yılında Adana’da ilk olarak biz uygulamıştık. Bu uygulama bugün Türkiye’ye örnek oldu. Zaten Adana ilklerin ve enlerin kenti. Bu uygulama ile 2011 yılındaki sandık sonuçlarına alma başarısını tekrar göstereceğiz” dedi.

PARTİ İÇİ BİRLİKTELİK ÜST SEVİYEDE
Parti içerisindeki birlik ve beraberliğe vurgu yapan Zeydan Karalar, bu seçimlerde hiçbir şeyi riske atmayacaklarını söyledi. Karalar, “İlk kez parti içerisinde bu kadar çok birliktelik var. Hiçbir şeyi riske edemeyiz. Adana’da bu kadro ile hepimizin hasretini giderceğiz. Hepimiz efsane olacağız. 4 aydır sahadayız çalışıyoruz ama yorulmadık.   Biz anketlerde öndeyiz ancak oluşturmaya çalışılan algıyı yıkıp  zafere ulaşacağız”

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2014, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz