CHP’li gençlerden anlamlı aracılık

Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Gençlik Kolları “Gençlik Nerede” başlığıyla başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir hayırseverin adaklık kurban etlerini aldıkları vekaletle Kuyumcular Köyü’nde yardıma ihtiyacı olan yurttaşlara dağıttılar.

CHP’li gençlerden anlamlı aracılık
banner560

Sosyal sorumluluk projelerine hız veren CHP Adana İl Gençlik Kolları geçtiğimiz günlerde önce köy okullarını boyarken, bu kez adı açıklanmayan bir hayırseverin adaklık kurban etlerini yardıma muhtaç ailelere dağıtmak üzere verdiği vekalet doğrultusunda kurban etini parçalayıp paketlediler. Paketlenen etleri Seyhan ilçesinin Kuyumcular Köyü’nde yaşayan yardıma muhtaç ailelere bizzat teslim ederek hayırseverler ile yarıma muhtaç yurttaşlar arasında köprü görevi yaptılar. Köy sakinleriyle de bayramlaşan CHP’li gençler, köylülerin sorunlarına ortak oldular.

banner595
İl Gençlik Kolları Başkanı Alaattin Solmaz, CHP’li gençlerin bundan sonraki süreçte daha etkin ve yurttaşlarla bir arada olacağını belirterek, “Nerede bize ihtiyaç duyulursa orada olacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580