Çiçek ve Kaya, 15 Temmuz sonrasında yaşananları anlatacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Ayhan Barut, Adanalıları İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek’in “Darbe ve Hukuk”, Parti Meclisi Üyesi Yıldırım Kaya’nın “15 Temmuz ve Sonrası Türkiye” konulu konferanslarına davet etti.

Çiçek ve Kaya, 15 Temmuz sonrasında yaşananları anlatacak
banner560

CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut yaptığı yazılı açıklamada, CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek’in 27 Ekim 2016 Perşembe Günü Saat 18.00’de Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde “Darbe ve Hukuk” konulu konferans vereceğini belirtti.

banner595
Barut, Çiçek’in konferansında, AKP iktidarının ülke genelinde ilan ettiği olağanüstü hale dayanarak çıkardığı kanun hükmündeki kararnamelerle yaşama geçirdiği hukuksuz uygulamaları ve FETÖ’yle ilişkisi olmayan yurttaşların mağduriyetlerini  işleyeceğini kaydetti.

Barut, Parti Meclisi Üyesi Yıldırım Kaya’nın ise 28 Ekim 2016 Cuma günü 15.30’da Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde “15 Temmuz ve Sonrası Türkiye” konulu konferansında, özellikle KHK’lerle açığa alınan ya da ihraç edilen kamu çalışanlarının durumu hakkında önemli değerlendirmeler yapacağını ifade etti.

İl Başkanı Barut, Adanalıları, özellikle de 15 Temmuz sonrasında mağduriyet yaşadığını düşünen tüm yurttaşları Çiçek’in ve Kaya’nın konferansına davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580