Çırak mahalle başkanlarıyla yemekte buluştu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çukurova İlçe Başkanı Av. Ramazan Çırak, mahalle başkanlarının önemine değinirken, “Sizlerin sayesinde çok mesafe katediyoruz. Sizler bizim için çok önemlisiniz. Teşkilatımızın asıl kahramanları sizlersiniz” dedi.

Çırak mahalle başkanlarıyla yemekte buluştuÇukurova ilçe Başkan Yardımcısı Abdulbasıt Aksoy’un Vizyon Kebap restoran’da verdiği  mahalle ve mahalle bölge başkanları toplantısında konuşan Başkan Ramazan Çırak, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak belediye seçimlerinin kendileri için çok ama çok önemli olduğunu vurguladı. İnce bir çizgiden geçtiklerini ifade eden Çırak,”Üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapalım” talimatını verdi.

banner625
İlçede yapılan çalışmalarla örnek bir teşkilat olduklarını söyleyen Çırak, “Önümüzde bir seçim var. Her mahallenin geçmiş seçimlerde aldığı oy oranını artırmamız gerekiyor.  Bizlerden beklenen bu seçimde daha başarılı olmamızdır. Bu yüzden Ev toplantılarına önem vermeliyiz. Sizlerin yaptığınız iş çok önemli” diyerek katılımcılara teşekkür etti.

24 Mahalle ve mahalle bölge başkanlarının bir araya geldiği toplantıya AK parti Çukurova ilçe Teşkilat Başkanı Mustafa Akgedik ve Başkan Yardımcısı Abdulbasıt Aksoy hazır bulundu. Akgedik’ de çalışmalar sırasında neler yapılması gerekenleri anlattı. 

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2013, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz