Çukurovalı Çetin’den vazgeçmiyor

Seçim çalışmalarını esnaf gezisiyle sürdüren Başkan Soner Çetin, tüm Çukurovalılardan büyük ilgi görüyor. Esnaf gezisi sırasında, “Başkanım bizi bırakma” diye seslenen vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çetin, “Siz beni bırakmazsanız ben sizi hiç bırakmam” diye cevap verdi.

Çukurovalı Çetin’den vazgeçmiyor

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, seçim çalışmalarını İYİ Parti Çukurova İlçe Başkanı İlker Akça ve Kurucu İlçe Başkanı Azime Kocacık'la Süleyman Demirel Bulvarı ve Kurttepe Caddesi’nde esnaf ziyareti ile sürdürdü. Esnafı tek tek dolaşarak işyeri sahiplerine “hayırlı işler”, çalışanlara da “kolay gelsin” dileğinde bulunan Başkan Soner Çetin, tüm kesimlerden tam destek görüyor. Ziyaret ettiği işyerleri ve gezdiği kaldırımda vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşan Başkan Soner Çetin’e çocuklar da “Soner Amca” diyerek yakınlık gösteriyor.

banner625

Bu ziyaretler sırasında ilginç diyaloglar da yaşanıyor. Esnaf gezisi sırasında karşılaştığı bir vatandaş Başkan Soner Çetin’e, “Başkanım bizi bırakma” diye seslendi. Başkan Soner Çetin’in “Biz beni bırakmazsanız ben sizi hiç bırakmam” diye cevap verdi. Bu sıcak ve samimi diyalog, çevrede bulunan vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz