banner676

Danıştay kararını yakında verecek mi?

İçişleri Bakanlığı tarafından geçici olarak görevden alınan ve üçüncü kez uzatma verilen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak’ın Danıştay’da görülen davasında sona yaklaşıldığı belirtiliyor.

Danıştay kararını yakında verecek mi?
Danıştay İçişleri Bakanlığının savunmasını vermesinin ardından davayı görüşmeye başladığı belirtilirken, kararın yakında açıklanabileceği kaydediliyor. Danıştay’ın Büyükşehir Belediye Başkanı sıfatı olması nedeniyle Aytaç Durak’ın davasını "öncelikli" görüştüğü ve kısa sürede bir karara bağlaması bekleniyor. Danıştay’ın Dosyayı karara bağlamasının ardından şayet “göreve iade” kararı çıkarsa İçişleri Bakanlığı bu kararı bir ay içinde uygulamaya geçirmesi gerekiyor.
banner625
YORUM EKLE
YORUMLAR
adanalı
adanalı - 9 yıl Önce

dönecek.niye dönmesin ki seçilmiş insan.biz o kişiye verdik oylarımızı.7 dava açılmış hiç biri de görevden alınmasını gerektirecek davalar değil.kişisel açılmış davalar.şu duruma bak sn.başkan rüşvet kasedi dinletiyor.başına gelmedik kalmıyor.üstelik bir çorap örmeye kalkıyorlar.İnönünü dediği gibi sizi tarih sayfalarından izliyorum.suçluların teleşı içerisindesiniz.biz de yüzlerinize bakıp bile içinizi okuyabşliyoruz.bu kadar hovardalıkla daha kaç gün gidecek bu belediye bütçesi.süre biraz daha

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz