Devlet Bahçeli'den Sözlü'ye görev

Adana Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından, “Siyasi ve Yerel İşlerden Sorumlu” Başdanışman olarak görevlendirildi.

Devlet Bahçeli'den Sözlü'ye görev

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin imzasıyla yapılan görevlendirmede şu sözlere yer verildi;

banner625
"Parti tüzüğünün 57. maddesi uyarınca Milliyetçi Hareket Partisi Siyasi ve Yerel İşlerden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı olarak görevlendirilmiş bulunuyorsunuz. Görevinizi büyük sorumluluk duygusu, üstün fedakârlık, yüksek ahlâk anlayışıyla ve tam bir ahenk içerisinde yürüteceğinize olan inancımla tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim".

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2019, 21:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adanalı
Adanalı - 1 ay Önce

Adana'lı seçmen tarafından hiç sevilmeyen ve son yerel seçimlerde mhp'ye büyükşehir belediye başkanlığını zeydan karalar'a karşı çok büyük bir oy farkıyla kaybettiren bir siyasetçiye bu görevin verilmesi mhp'nin menfaatine değildir. Mhp sempatik, iletişimi güçlü, güleryüzlü, atarlı konuşmayan, diksiyonu düzgün insanları vitrinine koymazsa oyları Amerika tarafından kurulmuş ve desteklenen iyi partiye kaymaya devam edecektir. Mhp'nin çöküşü başlar bu gidişle... Genel seçimlerde Adana'da 5. parti oldu ve Hüseyin Sözlü gibi siyaseten başarısız olmuş insanlarla yoluna devam ederek siyasette başarılı olma ihtimali de yoktur. Oy vermedik mhp'ye bundan sonraki seçimlerde de bu gidişle oyumuzu vermeyecez...

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz