Dünden bugüne ne değişti?

CHP'de yöneticileri ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar'ı "Samimiyetsizlikle" suçlayarak istifa eden ve MHP'ye katılacağını açıklayan Boğaçhan Ünal'ın Zeydan Karalar hakkında kısa süre önce söyledikleri "Samimiyet"ini gözler önüne serdi.

Dünden bugüne ne değişti?


Adalet, emek ve haktan yoksun kalan, 17 yıl ilçe başkanı olarak ve 5 sene Belediye Başkanı olarak savunduğum, hizmet ettiğim, samimiyet yoksunu Genel Başkan, Yardımcıları ve Genel Merkezi yöneten Zeydan Karalar sebebi ile CHP den istifa ediyorum. Bundan sonraki belediye başkanlığım süresince siyasi yaşantımı MHP’ den devam edeceğimi belirtiyor ve yerel seçimlerde Cumhur ittifakı adaylarını destekliyorum. “ paylaşımı ile açıklamıştı.
Ancak; partisini "Samiyetsizlikle" suçlayıp Ak Parti ve MHP'nin oluşturduğu Cumhur ittifakını destekleyeceğini açıklamasının ardından Karalar'ın Karataş'a yaptığı hizmetlerin açılışı sırasında Boğaçhan Ünal'ın yaptığı konuşmalar "Samimiyeti" gözler önüne serdi.

İŞTE HÜRRİYET'TE ÇIKAN SADECE BİR HABERDEKİ BOĞAÇHAN ÜNAL'IN KENDİ AÇIKLAMALARI;

"Karataş'a 'Zeydan Karalar' Parkı

banner625
12.11.2017 - 13:23

ADANA, (DHA) - ADANA, (DHA) - ADANA'da merkez Seyhan İlçe Belediyesi'nin desteğiyle Karataş İlçesi'ne bağlı Bahçe Mahallesi'nde yapımı tamamlanan parkın  açılışı gerçekleştirildi.
Park için düzenlenen açılış törenine Karataş İlçe Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal, Seyhan İlçe Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, CHP Karataş İlçe Başkanı Ersan Aygün, Belediye Meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Adının verildiği parkın açılış töreninde konuşan Başkan Zeydan Karalar, "Hizmetin rengi, görüşü olmaz. Adana'nın her noktasında hizmette bulunmak boynumuzu borcudur. Bizler halkımızın her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bahçe Mahallesi bizden park istedi, yol istedi bizlerde üzerimize düşeni gerçekleştireceğimiz yönünde söz verdik .Bugün sözümüzü yerine getirmenin gururu ile açılışını gerçekleştirdiğimiz parkımızın açılışındayız" dedi.
Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal, verdiği destek için Zeydan Karalar'a teşekkür etti. Ünal, "Değerli abim Zeydan Karalar'dan yol istedik bizleri kırmadı. Festival yaptık desteklerini esirgemedi. Araç istedik gönderdi. Bahçe Mahallemiz park istedi, 'sözüm söz' dedi ve yaptı. Zeydan Karalar'a  verdiği destekler konusunda öncelikle şahsım, sonra da halkım adına teşekkür ederim" dedi. Yapılan açılış konuşmalarının ardından, park törenle açıldı. "

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 21:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gül akyol
Gül akyol - 6 ay Önce

Yılardır karataş a gider geliriz bugüne kadar herhangi bir hizmete tanıklık yapmamıştık fakat Sayın ve den karaların döneminde gerçekten Karataş'ın yolları parkları sosyal dinlenme tesisleri kavuştu ve bir yazlıkçı olarak o karataş'a her gidip gelişimizde Zeydan başkanın yaptıklarını minnetle saygı ile takdir ediyoruz ve Adana'nın her alanına ulaşmaya çalıştığı hizmet olarak bu hizmetini gözardı edenler halk tarafından affedilmez ler
TFF

Ali Cetin GÜRKAN
Ali Cetin GÜRKAN - 6 ay Önce

Dune kadar agabeyindi,as kes, at ama yar başında tutmak zorundaydın,nankörlük yaptın. Bogachan sende birileri gibi siyaset çöplüğüne gömdün kendini. Ne diyelim el fatiha.

Hülya Harman
Hülya Harman - 6 ay Önce

Bu Ada'm hizmet Ada'mı değil koltuk makam adamıymış gittiği partinin hayrına olmuş demekki hiç CHP'li olmamış ilkeleri yokmuş

Selma serinken
Selma serinken - 6 ay Önce

Kendi kendini bitiren adam insanlar hırslarına yenik düşüyor

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz