Egemen Gazetesi “Çelişki“ dedi

Başkanvekili Zihni Aldırmaz’ın Referandum sürecinde Büyükşehir’e ait tüm reklam ve bilboardları Ak Partiye veren ve Kendi reklam çalışmalarında bile Hayır ibaresi koydurmaması MHP tabanında rahatsızlık yarattı.

Egemen Gazetesi “Çelişki“ dedi

Egemen Gazetesi
Milliyetçi Hareket Partisinden Büyükşehir Belediye Meclis üyesi seçilen ve sonrasında Başkanvekilliğine getirilen Zihni Aldırmaz’ın referandum sürecinde Belediyeye ait tabelaları ve bilboardları Ak Partiye vermesi ve kendi afişlerine hayır ibaresi bile koydurmaması MHP tabanında büyük rahatsızlık yarattı.

banner625
MHP tabanı Zihni Aldırmaz’ın kendi afişlerinde hayır kelimesinin bulunmadığına dikkat çekerek, Aldırmaz’ın kendi fotoğraflarını ön plana çıkartıp, kendi reklamını yapmasının arka planında nelerin yattığının araştırılması gerektiğini belirterek referandumda Belediye imkanlarının Ak Partiye daha çok sağlanmasının manidar olduğunu belirtiyorlar. MHP’nin Genel Merkez kurmayları referandum sürecinde ellerinden geleni yaparak vargüçleriyle çalışırken Zihni Aldırmaz’ın kılını bile kıpırdatmaması akıllarda soru işaretleri bıraktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz