“Ekonomide kötü gidişe dur diyeceğiz”

Bayram süresince vatandaşlarla bir araya gelerek, seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Koncuk, “Sorunlarınız sorunlarımızdır. Her vatandaşı iş sahibi yapacağız. İş bulunamayan vatandaşımıza maaş vereceğiz. 25 Haziran’da güneş daha güzel doğacak” müjdesini verdi.

“Ekonomide kötü gidişe dur diyeceğiz”

Adana Milletvekili adaylarından Doç. Dr. Şule Tüdeş ve Sibel Çakmak’la birlikte Feke, Saimbeyli, Yumurtalık ve merkez ilçe Yüreğir’in mahallelerini gezen İsmail Koncuk, gittiği her köyde, mahallede, esnaf ziyaretlerinde vatandaşların dertlerini dinleyip notlar almaya devam ederek, bu geleneği bayramda da bozmadı. ‘Sorunlarınız, bizim de sorunlarımızdır’ diyerek vatandaşlara ‘güneşli’ günlerin yakın olduğunu söyleyen Koncuk, partisinin siyasetten ekonomiye, sağlıktan eğitime yapmayı planladığı projeleri de anlattı. Devletin her vatandaşı iş sahibi yapacağının müjdesini veren Koncuk, “İş bulunamayan insanlarımıza maaş bağlayacağız. Çiftçimize ucuz mazot vereceğiz. Köylümüzü, İYİ Parti iktidarı ile hak ettiği ‘efendilik’ mertebesine yeniden çıkaracağız. Asgari ücretliden hiçbir şekilde vergi alınmayacak. Vergi tabanını genişleteceğiz. Böylece daha düşük oranlı vergilendirmeyi gerçekleştirmiş olacağız. Harcamayı değil, geliri vergilendireceğiz.Eğitim müfredatını öğrencilerin analitik becerileri, üretici ve yenilikçi yetkinlikler edinimlerini kazandırma amaçlı oluşturacağız. Tüm sağlık sigortası birimleri bir çatı altında toplanacak. Sağlık sigortası kuruluşu ile sosyal güvenlik kuruluşları birbirinden ayrı birer kurum haline getirilecek. Tüm vatandaşlarımız sağlık sigortasından yararlanacak. Sistem sağlam finans kaynakları üzerine oturtulacaktır” dedi.

banner625
‘KARARLILIKLA MÜCADELE EDECEĞİZ’

İYİ Parti iktidarı ve Genel Başkanları Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığı ile terörün kökünün kazınacağını da ifade eden İsmail Koncuk, vatandaşlara başta PKK, FETÖ, selefi Cihatçı Örgütler olmak üzere tüm terör örgütleriyle askeri, siyasi, ekonomik, sosyal ve psikolojik tüm araçlar kullanılarak kararlı bir mücadele yürüteceklerini anlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz