banner641

Erdinç Karataş’ta temaslarda bulundu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekilli Mehmet Şükrü Erdinç, yaz programları çerçevesinde Karataş ilçesini ziyaret etti.

Erdinç Karataş’ta temaslarda bulundu

banner560

 

AK Parti Adana Milletvekili, Plan ve Bütçe komisyonu üyesi Avukat Mehmet Şükrü Erdinç, Adana İl Dış İlişkiler Başkanı Mustafa Özcan, İl Yönetim Kurulu üyesi ve Karataş koordinatörü A. Erkan Yılmaz, İl Yönetim Kurulu üyesi Cemal Saim Çetenak, Karataş İlçe Başkanı Sinan Gül, Karataş Belediye Başkanı Fatih Balıkçı, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İl Genel Meclisi üyeleri Harun Cavlak ve Kenan Küsgün, Belediye Meclis üyeleri ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Karataş ilçesinde ziyaretlerde bulunup, bir takım temaslar gerçekleştirdi.

 

Milletvekili Erdinç ve beraberindeki heyet Karataş ziyaretlerine Karataş ilçe Teşkilatıyla bir araya gelerek başladı. Teşkilat mensuplarına mecliste yapılan son çalışmalar hakkında ve AK Parti’nin 11 yıllık iktidarı döneminde üretilen hizmetlerden hatırlatmalar yapan Erdinç, “Türkiye’miz siyasi ve ekonomik alanlarda çok büyük sıkıntılar yaşıyorken, Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşlarının önderliğinde bundan 12 yıl önce AK Parti kuruldu. AK Parti’yi kuran kadrolar, maruz kaldığı her türlü engellemeye rağmen, ülkesine ve milletine hizmet aşkıyla yola çıktılar. Bu aşkla yoluna devam eden kadrolar, ülkemize de çok önemli hamleler yaparak, büyük bir gelişim ve değişim süreci yaşattılar. 11 yılda kat edilen mesafelerin kıymetini bilelim ve yeni neslimize çok iyi anlatalım. Geçmişi çabuk unutan bir milletiz maalesef. İşimiz, gücümüz üretilen hizmetleri anlatmak olmalı. Teşkilat olarak bu yaklaşımla ve hırsla çalışmalarınıza devam etmenizi rica ediyorum” dedi.

 

Karataş kaymakamı Mustafa Kılıç’ı makamında ziyaret eden Erdinç, Karataş’ta yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. İlçenin önem arz eden sorunları için gerekli girişimlerde bulunarak, yetkililerden sorunların bir an önce çözülme kavuşturulması talebinde bulundu.

 

Milletvekili Erdinç daha sonra ilçe halkını ve esnafları ziyaret ederek, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Onlarla bir süre sohbet eden Milletvekili Erdinç, esnafın ikram ettiği çaylarını içti.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2013, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640