Erginkara’dan "Tutarsızlık" Göndermesi

CHP’nin Adana’da bilgi birikim yönünden öne çıkan genç ismi Muhammet ERGİNKARA sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden Genel Başkan Kemal KILIÇDAROĞLU’nun tutarsız siyaset yaptığını yönünde paylaşımlarda bulundu.

Erginkara’dan "Tutarsızlık" Göndermesi
banner560

Muhammet ERGİNKARA, son olarak CHP Adana Gençlik Kolları İl Sekreterliği görevini başarı ile yürütürken ani bir karar ile istifa etmişti. Muharrem İNCE’ye yakınlığı ile bilinen Muhammet ERGİNKARA, yönetimde olduğu süre içerisinde de hep değişimi savundu. 18. Olağanüstü Kurultayı ve sonrasında parti içinde değişimin olması gerektiğini daha çok dillendirmeye başlamıştı… Muhammet ERGİNKARA’nın, 35 Olağan Kurultay sonrasında attığı “354.356 oy alacaksın 4 milletvekilin olacak 3 belediye başkanın olacak PM’de temsil edilmeyeceksin #İnce Düşün Adana” tweeti çok konuşulmuştu.
Parti içinde değişimi her zaman dile getiren Muhammet ERGİNKARA, bugün sosyal medya üzerinden verdiği mesajlarda;  CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU’nun anayasaya aykırı dokunulmazlık oylamasında anayasaya bağlılık üzerine yemin etmesine rağmen evet oyu kullanmasının tutarsızlığını, KILIÇDAROĞLU’nun diktatör dediği bir insan ile kol kola girip miting yapmasıyla diktatör dediği adamın dünyaya meşruiyetini kanıtlattığını, yıllarca kaçak saray diye meydanlarda dolaşıp o saraya çıkmasının yanlış olduğunu dile getirdi…
 
İşte Muhammet ERGİNKARA’nın paylaşımları:

 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2016, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER