Ergün Söyümez CHP'den A. Adayı oldu

Adanalı İşadamı Ergün Söyümez, 24 Haziran’da yapılacak erken genel seçimde CHP’den Adana Milletvekilliğine talip olduğunu açıkladı.

Ergün Söyümez CHP'den A. Adayı oldu

banner625
Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu CHP Genel Merkezine yaptığını ifade eden Ergün Söyümez, Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini, işsizlik ve ekonomik tablonun böyle devam edemeyeceğini, demokrasi, adalet ve hukuk konusunda da çarenin CHP olduğunu söyledi.  CHP Adana Milletvekili Aday Adayı Ergün Söyümez,  Cumhuriyet Halk Partisi’nin Türkiye’nin çimentosu olduğuna çekerek, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye için iyi bir fırsat olacağına inandığını da kaydetti.

Ergün Söyümez 1968 yılı Kayseri ‘de doğdu. 25 yıldır Adana’da ticaretle uğraşıyor. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Söyümez evli ve biri kız biri erkek 2 çocuk babası. Eğitim ve turizm sektöründe 300’ü aşkı çalışana iş olanağı sağlayan Ergün Söyümez Adana Ticaret Odası’nda meslek komite ve meslis üyeliği görevlerinde bulundu. Birçok sivil toplum örgütünde çeşitli görevler üstlendi

YORUM EKLE
YORUMLAR
HÜRREM ÖZCAN
HÜRREM ÖZCAN - 11 ay Önce

Yolunaçık olsun.

Kismet Utan
Kismet Utan - 11 ay Önce

YOLUN ACIK OLSUN KARDESIM

SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz