banner676

Fatma Güldemet Sarı'dan Birlik ve beraberlik çağrısı

Ülkemizin dünyada örneği olmayan zor bir süreçten geçtiğini belirten Adana Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Fatma Güldemet Sarı, “15 Temmuz gecesi milletimiz nasıl bir ihanet çemberinin içinde olduğumuzu gördü. Ülke olarak çok büyük bir badireyi atlattık. Bugün artık şunu çok iyi biliyoruz ki; her zamankinden daha hassas ve daha dikkatli olmalıyız. Biz ülkemiz üzerinde oynanan hain oyunları ancak ve ancak milli birlik ve beraberliğimizle aşacağımızı halkımız dünyaya gösterdi “ dedi.

Fatma Güldemet Sarı'dan Birlik ve beraberlik çağrısı

Hükümetimiz bir taraftan ihanet çetesi ile mücadele ederken bir taraftan da vatandaşın ve piyasaların olumsuz etkilenmemesi için çok yönlü bir çalışma içinde olduğunu ifade eden Adana Milletvekili Fatma Güldemet SARI, “Türkiye istikrar ile yoluna devam edecek. Hükümetimiz FETÖ, PKK, PYD, DHKP-C ve DAEŞ ile mücadelesine devam ederken, Meclisimiz de bu dönemde çok yoğun bir çalışma içinde. Ülkemizin normalleşme sürecini hızlandırmak, en önemlisi vatandaşımızı ekonomik olarak rahatlatmak adına yoğun mesai veriyoruz. Yaklaşık 300 milyar liralık borç yeniden yapılandırılıyor” diye belirtti.

banner625
“VATANDAŞIN BORÇLARI TAKSİTLENDİRİLİYOR, FAİZLERİ DÜŞÜYOR”
Cumhurbaşkanımızın onayladığı ve Resmi Gazetede yayınlanan Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırmasına İlişkin Kanun ile toplumun her kesiminin kucaklandığını söyleyen SARI, “ Vergi borcu olan, SGK primini ödeyemeyen, trafik ve HGS cezası, üyesi olduğu odaya aidat borcu olan, belediyeye su ve emlak vergisi borcu birikmiş vatandaşımızdan, esnafımıza, öğrenim ve katkı kredisi borcu olan öğrencilerimize kadar her kesimi rahatlatıyoruz. Piyasanın rahatlaması için Hükümetimiz her türlü tedbiri almaktadır. Diğer taraftan da yatırımcılarımıza yönelik teşvik sistemi yeni baştan ve yeni imkanlarla yakında hayata geçirilecektir. Yani bir taraftan borcu olanların borcunu ödeyebilmelerini sağlarken, diğer taraftan da teşvik sistemini baştan düzenleyerek ekonomide büyük bir yatırım hamlesi başlatıyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2016, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz