Fatma Güldemet Sarı'dan İŞKAD'a ziyaret

AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özmansur ve İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can ile birlikte Adana İşkadınları Derneği (İŞKAD) yönetimini ziyaret ederek 2017 Nisan ayında yapılması düşünülen referandum için destek istedi.

Fatma Güldemet Sarı'dan İŞKAD'a ziyaret

İŞKAD’ın çalışmalarını her zaman takdirle takip ettiğini ve yakında yapılacak halk oylaması konusunda istişarede bulunmak üzere girişimci kadınlardan oluşan İŞKAD’ı ziyaret ettiğini söyleyen  AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, “Raferandum süreci halkımızın tamamını ilgilendirmektedir. Bizler daha iyi bir Türkiye için toplumun her kesiminden destek istiyoruz. Normal seçimlerde siyasi görüşler farklı olabilir. Herkes kendi partisi ve adayı için çalışma yapar. Ama seçildikten sonra öncelik Türkiye’nin ardından da Adana’nın menfaati olur. Ana Kadememiz, Halkla İlişkiler Başkanlığımız ve Kadın Kollarımızla Adanamız için ne yapabiliriz? Ona bakıyoruz. Hep beraber, elele olmamız gerekiyor ki taş üstüne taş koyalım. Vatanımıza, milletimize, gelecek nesillerimize Türkiye’yi emanet etmek istiyoruz. Sizler de hangi konuda destek isterseniz tüm çabamızla yardımcı oluruz, sizleri Ankara’da da ağırlamak isteriz” diye konuşan Sarı, Sürecin vatana, millete hayırlı olmasını temenni etti.

banner625

ÖZÇELİK, “HEPİMİZİN DERDİ; GÜÇLÜ VE GÜVENLİ BİR TÜRKİYE”

İŞKAD Genel Sekreteri Berman Mantı ve Yönetim Kurulu Üyesi Selma Altunsüzen’inde hazır bulunduğu ziyarette demokrat, aydın ve girişimci kadınlar olduklarını ifade eden İŞKAD Başkanı Belgin Özçelik, “Öncelikle ziyaretiniz için çok teşekkür ediyoruz. Adana’da tüm yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütleri ile siyasi partiler girişimci kadınlara her zaman ellerinden geldiğince destek olmaktadır. Bizler yerelde birbirimize çok desteğiz. Bu desteği güce çevirerek çalışmalarımızı  hükümetle de paylaşıp, Adana’da kadın dengesini yakalamayı planlıyoruz. Biz İŞKAD olarak Adana ve ülkemiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Kadın varsa Türkiye var. Güçlü kadın, güçlü Türkiye demektir. Kadının ekonomiye katkısı ne kadar çok olursa Türkiye o kadar güçlü olacaktır. Önümüzdeki referandumda ülkemiz için ne hayırlıysa o olsun. Tüm vatandaşlarımızın elini vicdanına koyarak Türkiye için en doğrusunu düşünüp buna göre sorumluluklarını yerine getirmeleri gerekmektedir. Netice itibarıyla kazananın Türkiye olmasını diliyoruz. Hepimizin derdi; güçlü ve çocuklarımız için mutlu yarınlarla dolu güvenli bir Türkiye bırakmak. Herkesin isteği budur.” Diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal beziroğlu
Kemal beziroğlu - 2 yıl Önce

enerjimerkezim.blogspot.com Projemin faydası 3 milyon işsiz gence iş vermek için 300 milyar dolar yatırım çekecek olmasıdır.
Hayata geçmesi sizin paylaşımlarınıza bağlıdır.
Desteğinize teşekkür ederim.

SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz