Fikret Yeni "Çelikcan Yüreğir'in çehresini değiştirdi"

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ''Hayme Ana'' Kına konağı açılışında yaptığı konuşmada Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın Yüreğir'in çehresini değiştirdiğini belirterek ''Gece gündüz demeden hizmet aşkıyla hareket ederek her alanda çok önemli hizmetler üretmiştir.'' dedi.

Fikret Yeni "Çelikcan Yüreğir'in çehresini değiştirdi"

AK Belediyeciliğin en güzel örneklerinin Yüreğir'de hayata geçtiğini belirten AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ''Ben AK belediyeciliğin mimarı olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın temsilcisi olarak kendisine teşekkür ediyorum. AK Belediyeciliğin en güzel örneklerini Yüreğir'de hayatta geçirerek Adana'da sosyal ve kültürel alanda ciddi pek çok eksikliği gidermiştir. Ben bir Adanalı olarak bu konularda hassasiyet gösterdiği için belediye başkanımıza teşekkür ediyorum.

banner625
Bugün burada hizmete açılan tesis Adanalı vatandaşlarımızın sosyal yaşantılarında rahatlıkla kullanacağı, kullanmaktan keyif alacağı bir tesis. Özellikle kadınlarımız adına teşekkür ediyorum. Kadınlarımızın cefasına, vefasına karşılık böyle bir hizmeti sunması çok önemli. Vatandaşlarımız mutlu günlerini pırıl pırıl bir ortamda kutlayacaklardır. Eminim ki yapılan hizmetlerden dolayı edilen dualar Belediye Başkanımızla birlikte olacaktır.'' dedi.

Yüreğir'e aşkla şevkle hizmet etmeye, AK Belediyeciliği en güzel şekilde temsil etmeye çalıştıklarını ve açılışların süreceğini belirten Başkan Çelikcan ''Göreve geldiğimiz günden bu yana Yüreğir'e bir çok kalıcı eserler kazandırdık. Bundan sonra da kazandırmaya devam edeceğiz. Yüreğir'de hep ilkleri başardık. İyi çalışırsan ortaya çok  güzel eserler çıkıyor. Biz de bu şekilde çalışıyoruz. Adanalı vatandaşlarımız ilklerle tanışmaya devam edecektir.'' şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz