Flaş.. Fatih Balıkçı'dan geri adım

Adanahabermerkezi.com'da "Karataş'ta "Balıkçı" kavgası" başlıklı haberimizin ardından Fatih Balıkçı'dan geri adım geldi.

Flaş.. Fatih Balıkçı'dan geri adım

Adanahabermerkezi.com

Kartataş'da Ak Partide siyaset yapan Fatih Balıkçı ile, MHP'de siyaset yapan Amcaoğlu Süleyman Balıkçı'nın Karataş Belediye Başkan adayı olarak gösterilmemesinin ardından, iki isimde DP'den adaylık girişimini Adanahabermerkezi.com gündeme taşımıştı. Ardından (Fatih Balıkçı'nın bizzat editörümüze söylediği) küs olan amcaoğullar aile büyüklerinin biraraya gelmesiyle barıştıkları hatta Fatih Balıkçı'nın DP'den Karataş Belediye Başkan Adayı olacağı konusunda uzlaşı olduğunu yazmıştık. Ardından Fatih Balıkçı'nın DP adayı olarak gösterildiği Sosyalş medyadan bir foto ve yorumu okurumuza sunmuştuk. Gazetecilik temel ilkeleri ışığında editörümüz Fatih Balıkçı'yı aramış, "Son durum nedir?" ve "Sizin ve Süleyman Balıkçı'nın yapılan görüşmeler sonrasında Karataş'ta MHP adayını yani Cumhur ittifakını destekleyeceğiniz doğru mu?" sorularıunısormuştur. Ancak Sayın Balıkçı "1-2 güne açıklama yapacağım" demiştir.

Ve Fatih Balıkçı açıklamasını yaptı. Balıkçı Adanahabermerkezi.com'un doğrulatmak için arayarak sorduğu soru gibi, kendi partisini ve doğal olarak Cumhur ittifakını destekleyeceğini açıklamıştır. Açıklama olduğu şekliyle aşağıdadır. 

banner625

Fatih Balıkçı'nın DP adayı olduğuna yönelik DP ilçe Başkanı Fırat Bulut'un paylaşını. 

Süleyman Balıkçı'nın DP'den Karataş Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladığı paylaşım. (Sonra bu açıklama çekildi) 

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz