Fox TV'de Sözlü-Karalar polemiği

Fox TV'de Çalar saat programı Adana'dan Büyükşehir Belediye Başkan adayları Hüseyin Sözlü ve Zeydan Karalar'ı ayrı ayrı ağırladı.

Fox TV'de Sözlü-Karalar polemiği

İlk olarak Millet İttifakı adayı Zeydan Karalar yayına çıktı. Sözlü için kardeşim diye hitap eden Karalar Adana'ya dair projelerini anlattı.

banner625
Daha sonra Cumhur İttifakı adayı Hüseyin Sözlü yayına çıktı. Sözlü Kürt seçmenden Ceyhan Belediye Başkanlığı döneminde de Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçildiğinde de ciddi oy aldığını söyledi, ardından CHP Seyhan Belediye listelerinde 8 HDPlinin CHP listesinde olmasını sert dille eleştirdi. Bunun üzerine Zeydan Karalar program yapımcı ve sunucusu İsmail Küçükkaya'ya mesaj atarak, "Ben centilmence konuştum, Sözlü 8 HDP'li CHP listesinde diyor. Bunu ispat etsin ya da özür dilesin" diye yazdı. Bunu yayında okuyan Küçükkaya Sözlü'ye bunu sordu.Ancak Sözlü, bunu ispat etmek yerine sözü geçiştirerek özür de dilemedi. Böylece Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayları Sözlü ve Karalar ulusal yayında bir polemiğin konusu olmuş oldu. 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 20:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat eren
Nihat eren - 6 ay Önce

Zeydan Karalar ilk olur

Ali tangur
Ali tangur - 6 ay Önce

Sayìn Sözlü Ba$kanìnìn yolundan gidiyor Herhalde yeterli.

Mikdat ekebulduk
Mikdat ekebulduk - 6 ay Önce

Sayın başbakanım Hüseyin sözlü beyinde kökü kürttür sonuçta hepimiz aynı bayrak altında hepimiz kardeşiz sayğılar

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz