Halkın Doktoru’na Gürselpaşa’da sürpriz

CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Doktor Ahmet Adıgüzel, Gürselpaşa Mahallesi ziyaretinde güzel bir sürprizle karşılaştı.

 Halkın Doktoru’na Gürselpaşa’da sürpriz

Atatürk’ün ve Adıgüzel’in fotoğrafları ile bez afişler hazırlayan vatandaşların sürprizi Halkın Doktoru’nu duygulandırdı. Öteki Seyhan’da mahalle gezilerini tam gaz sürdüren Halkın Doktoru Ahmet Adıgüzel, Gürselpaşa Mahallesi’nde halkla buluştu. Önce kahvehane ve esnaf ziyareti yapan Adıgüzel, “Seyhan’da halkın iktidarı çok yakın. Umutla, inançla, sabırla bekleyin. Azim Öztürk’ü ve AKP zihniyetini göndermemize az kaldı” dedi.

banner625

Gittiği bir kahvehanede kendisini karşılayan vatandaşların hazırladığı bez afiş Halkın doktoru’nu duygulandırdı. Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve kendisinin fotoğrafları ile hazırlanan altı oklu bez afişleri gören Adıgüzel, “Büyük bir sürpriz oldu bu. Beni çok mutlu ettiniz. Sizlerin desteğine layık olmak için daha fazla çalışacağım” diye konuştu. Adıgüzel’in Gürselpaşa Mahallesi ziyaretinden onurlandıklarını söyleyen vatandaşlarsa, “Sizin gibi halkın içinde olan, geçmişini unutmayan, nereye gittiğini bilen, dürüst, onurlu ve vefalı birini belediye başkanı olarak görmek de bizi çok mutlu eder” şeklinde temennide bulundular. Daha sonra semt pazarında vatandaşlarla biraraya gelen ve Seyhan’ın tarihi bir ilçe olduğunu ancak kötü yönetildiği için 10 yılda geçmişine yakışan bir ilçe olmaktan uzaklaştırıldığını savunan Adıgüzel şunları söyledi: “Biz ayakları yere basan, bütün halkımızı kucaklayan, kimseyi ötekileştirmeyen projelerimizle geliyoruz. İçiniz rahat olsun. Her yere eşit ve adil hizmet götürerek Seyhanlıların yaşamaktan gurur duyacağı ve bütün Türkiye’nin örnek göstereceği bir ilçe olacağız. Seyhan’da tarih yazmak için güçlerimizi birleştirelim”. Adıgüzel semt pazarı gezisinin ardından sokak ziyaretleriyle Gürselpaşa Mahallesi çalışmalarını tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2013, 11:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
orhan adıgüzel
orhan adıgüzel - 6 yıl Önce

fazla söze gerek olmadiğini düşünüyorum çünkü seyhan ın umudu halkın doktoru ahmet adıgüzel her şeyi layıkı ile gezmeleri ile vatandaş esnaf sohbetleri ile yapacaklarını ve vaadlerini ifade deiyor bizede kendisine her konuda destek olmak düşer seyhan nın artık gerçekten böyle bir adaya ihtiyacı var artık kaçınılmaz.

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz