Halkın Doktoru’ndan Gülbahçesi ziyareti…

CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Doktor Ahmet Adıgüzel, çocukların yatağa aç girmediği bir Seyhan’ı oluşturmaya talip olduklarını söyledi.

Halkın Doktoru’ndan Gülbahçesi ziyareti…
 Öteki Seyhan’daki çalışmalarına devam eden Halkın Doktoru Adıgüzel, Gülbahçesi Mahallesi’nde esnaf ve kahvehane ziyaretlerinde bulundu, semt pazarında halkla buluştu. Gittiği her yerde vatandaşların sıcak yaklaşımıyla karşılaşan Adıgüzel, “Ben özümde de sözümde de içinizden biriyim. Bugün nasıl aranızda oluyorsam, belediye başkanı olduktan sonra yine aranızda olmaya devam edeceğim. Görev ve unvan değişikliği olsa da ben daima halkın evladı olduğumu söyleyeceğim” dedi. Seyhan’ı genel itibariyle emekçi ve yoksul halktan oluştuğunu belirten Adıgüzel, “Biz Seyhan’da birlik, beraberlik ve dayanışmayı örgütleyeceğiz. Ortaya koyacağımız hizmet anlayışıyla ‘Öteki Seyhan’ kavramını yok edeceğiz. Ben halkın iktidarını kurarak, Seyhan’da yoksullukla da mücadele etmeye, çocukların yatağa aç girmediği bir Seyhan’ı oluşturmaya talibim” diye konuştu.
banner625

Semt pazarında halkla bir araya gelen Halkın Doktoru’na Seyhan’da umutları yeşerttiği için teşekkür eden vatandaşlarsa, “Azim Öztürk’e geçen dönem oy verdik. Ama bir daha asla oy vermeyeceğiz. Getirdiğimiz gibi Öztürk’ü göndermeyi de biliriz. Sizin gibi halkın arasında olan, çalışkan ve dinamik insanların belediye başkanı olmasını istiyoruz. Artık Seyhan’ın değişmesi gerekiyor. Oyumuz Halkın Doktoru’na gidecek” dediler. 
Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2013, 07:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz