Hüseyin Sözlü çok mutlu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Partisinin dün Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin katılımı ile Adana’da 7 ayrı merkezde gerçekleştirilen açık hava toplantılarına ve Volkan Konak’la Uğur mumcu Meydanı’nda proje tanıtım toplantısına gösterilen büyük ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

Hüseyin Sözlü çok mutlu

Sözlü, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“İki ayrı günde 8 ayrı etkinliğe rağmen Adanalı hemşehrilerimin yorgunluk nedir bilmeyen müthiş enerjisi, Partimize, Liderimize, Teşkilatlarımıza ve şahsımıza yönelik teveccühlerinden büyük bir memnuniyet duydum. Gerek değerli sanatçı Volkan Konak’ın renklendirdiği proje tanıtım toplantımıza gerekse bir gün sonra Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin onurlandırdığı 7 ayrı açık hava toplantısı vatandaşlarımızın yüksek ilgileriyle tam bir şölen havası içinde geçmiştir.”

30 MART’IN SÖZLEŞMESİ

Sözlü “Adanalı yine şanına yakışanı yaptı; kirli ihanet sürecinde eğilip bükülmeyen ve doğruları ifade etmekten çekinmeyen lidere sahip çıktı. Adana yine şanına yakışanı yaptı; doğru zamanda doğru liderin yanında durdu. Yine Adanalı, projelerimize sahip çıkarak bizlere umut verdi. Değerli hemşehrilerimizin, kıymetli vatandaşlarımızın, iki ayrı günde 8 farklı yerde ama aynı gönül birliği içinde ortak hedefte buluşmuş olması, 30 Mart seçimlerinin sonucunu da şimdiden ilan eden kutlu bir sözleşme niteliğine dönüşmüştür.” diye konuştu.

SÖZLÜ’DEN ÖNEMLİ RİCA

Sözlü şunları söyledi:

“Allah’ın izniyle 30 Mart’tan sonra Adana’nın gecesi de gündüzü de bir başka güzel olacaktır. Adana’da kardeşliğin, huzurun, güvenliğin, bolluk ve bereket kapılarının aralanmaya başladığı bu son saatlerde arzumuz şudur; bize gönül veren, destek veren bütün mensuplarımızdan, bütün vatandaşlarımızdan rehavete kapılmadan çalışmaya devam etmelerini rica ediyorum. Bu vesile ile yürekleri bizimle olan ve bizleri yalnız bırakmayan bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2014, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz