İbrahim Özdiş hız kesmiyor

TBMM KİT Komisyonu Üyesi ve CHP Adana Milletvekili İbrahim Özdiş’in, TBMM çalışmalarının yanı sıra Adana’yı da ihmal etmiyor.

İbrahim Özdiş hız kesmiyor
banner560

3 Aralık Adana Mitingi öncesi temposunu arttıran CHP’li Özdiş, geçtiğimiz günlerde Sivas Serinyayla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ve Türk Harb-İş Sendikası’nı ziyaret ederek, ülke ve yerel gündemi değerlendirdi. 

2007’den bu yana faaliyetlerini Adana'da  yürüten Sivas Serinyayla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SEYDER),  2016 yılı birlik beraberlik dayanışma toplantısını geçtiğimiz günlerde Adana'da yaptı.  Dernek Başkanı Sıtkı Keskin ve dernek yönetiminin organize ettiği toplantıya, Adana'ya gelen Deliilyas Belediye Başkanı Hayati Akbulut, Serinyayla Mahallesi Muhtarı Yusuf Özkan  ve Yassıpınar Mahallesi Muhtarı Mustafa Baran ve CHP Adana Milletvekili İbrahim Özdiş’e beraber yaklaşık 200 kişi katıldı.

banner595
Toplantıda birlik beraberlik mesajları verildi, Türkiye gündemi değerlendirildi, dernek faaliyetleri ile belediyenin çalışmalarından bahsedildi. Deliilyas Belediye Başkan Akbulut, İbrahim Özdiş’in toplantıya katılımından memnuniyetini ve gurur duyduğunu belirterek, Özdiş’i en kısa sürede  Deliilyas’ı ziyaret etmek için Sivas’a çağırdı. CHP’li Özdiş ise bundan sonra en azından yılda bir defa çay içmek için bile olsa ziyaret edeceğini belirtti. SEYDER başkanı Sıtkı Keskin, dernek yönetimi adına Adana Milletvekili İbrahim Özdiş’e bugüne kadarki desteklerinden dolayı plaket takdim etti. 

Türk Harb-İş Sendikası Adana Şubesi’ni ziyaret eden CHP’li Özdiş, Şube Başkanı Osman Acet ile ülke, yerel ve emek piyasası gündemini değerlendirip, fikir alışverişinde bulundu. İş hayatında sendikaların önemine değinen Özdiş, kazanılan ve kazanılacak bütün hakların örgütlü sendikal mücadeleden geçtiğini belirtti. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580