İşte CHP Çukurova'nın yeni ilçe Başkanı

Delegelik seçimleri devam ederken görevinden istifa eden Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova İlçe Örgütü Başkanı Yüksel Erdoğan’ın yerine Ali Uçar oy birliği ile seçildi. Yönetim Kurulu üyeliklerinde boşalan Saymanlığa İsmail Eker, Bilişim Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine ise Nilgün Kala getirildi.

İşte CHP Çukurova'nın yeni ilçe Başkanı

CHP Çukurova İlçe Başkanı Yüksel Erdoğan ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri Hayati Saplık, Faruk Aydın,  Gürsel Akarsu,  Sebiha Keskin ve Murtaza Kulu’nun istifasının ardından yedek üyeler Mitat Arslan, Özge Parlayanefe, Asaf Yıkılmaz, Ayhan Türkyılmaz, Rengin Metin Ocak ve Özgür Arslan yönetime kurulu üyeliğine getirildi. Yönetim kurulu yaptığı ilk toplantıda Yüksel Erdoğan’dan boşalan ilçe başkanlığı görevine sendikacı Ali Uçar’ı oy birliği ile seçti.


UÇAR: KILIÇDAROĞLU’NU BAŞBAKAN YAPACAĞIZ

banner560
Yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında Yüksel Erdoğan’dan boşalan başkanlık görevine sendikacı Ali Uçar seçildi. Başkan Ali Uçar yaptığı ilk açıklamada hedeflerinin önce yerelde ardından ise genelde iktidar olarak Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu başbakan yapmak olduğunu söyledi. Başkan Uçar, “İlçe teşkilatımızda kongre süreci devam etmektedir. Öncelikle kongre sürecinin başladığı gibi sağlıklı ve demokratik bir ortamda devam ettireceğimizi söylemek isterim. Hedefimiz hem yerelde hem de genelde iktidar olarak Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu başbakan yapmaktır. Ülkemiz maalesef zor günler geçiriyor! Bu zor günlerden çıkış yolu Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidara gelmesi ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun başbakan olması ile mümkündür. İlçe örgütümüz olarak çok çalışıp iktidara geleceğiz ve Sayın Kılıçdaroğlu’nu başbakan yapacağız. Yeni yönetimi kurulumuz Adana’mıza, Çukurova’mıza ve partimize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.  

 

 

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2017, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER