banner678

İYİ Parti'den ilçelere çıkarma

3 Mart'ta yapılacak ve Genel Başkan Meral Akşener'in de katılacağı il kongresi öncesi ilçe teşkilatlarıyla istişare toplantıları yapmayı başlayan İYİ Parti İl Başkanı Metanet Çulhaoğlu ve İl yönetiminin ilk durağı Tufanbeyli oldu.

İYİ Parti'den ilçelere çıkarma

İl Başkanı Metanet Çulhaoğlu, İl yönetiminin yanı sıra ziyaretlere Seyhan İlçe Başkanı Güngör köse, Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet kara, Çukurova İlçe Başkanı Azime Kocacık, Sarıçam İlçe Başkanı Ahmet Köse, Kozan İlçe Başkanı Hamza Gültekin, Feke İlçe başkanı Doğan Atasever, Karataş İlçe Başkanı Yılmaz Öztürk, Saimbeyli İlçe Başkanı Hüdaverdi Akçam Tufanbeyli İlçe Başkanı Kara Karalı ve İmamoğlu İlçe Başkanı Fatih Kara katıldı. 


İstişare toplantıları için gerçekleştirilen ziyaretlerin ilk gününde Tufanbeyli Saimbeyli, Feke ve Kozan ilçeleri ziyaret edildi. İlçe Başkanları ve ilçe yöneticileri ile yapılan toplantılasrın ardından, İl Başkanı Metanet Çulhaoğlu liderliğindeki İYİ Partili İl yöneticileri ve ilçe Başkanları halkla buluşup sorun dinledi ve yaşanan siyasi gelişmelerle ilgili fikirlerini paylaştı. 

banner625

Sıcak atmosferde geçen ziyaretlerde önemli görüşmeler yapıldı. İYİ Parti Heyeti Cumartesi günü de Ceyhan, Karataş ve Yumurtalık'ta olacak. 

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2018, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz