İYİ Partili Güngör Köse’den seri ziyaretler

İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanı Güngör Köse yürütme kurlu üyeleri ile birlikte kardeş ilçeleri ziyaret ediyor.

İYİ Partili Güngör Köse’den seri ziyaretler

İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanı Güngör Köse yanında İlçe yürütme kurulu üyeleri ile birlikte kardeş ilçeleri ziyaretlerde bulunarak birlik ve beraberlik görüntüsü verdi. Başkan Köse Yüreğir ve Sarıçam İYİ Parti İlçe Başkanlıklarına yaptığı nezaket ziyaretlerinde olası bir erken seçimde sandıklara hâkimiyetin nasıl sağlanacağını, inançlı bir şekilde yılmadan yorulmadan bu kutlu mücadele yolunda çalışacaklarını teşkilat mensupları ve davetliler ile paylaştı. Başkan Köse ziyarette yaptığı konuşmasında şöyle dedi; ‘Millet yorgundur, devlet yıpranmıştır, kamu düzeni çözülmektedir. Sosyal iklimin değişmesinden başka hiçbir sağlıklı yol kalmamıştır. İktidar uyguladığı özelleştirme politikaları ne yazık ki önce yandaşları zengin etme, sonra özelleştirme adı altında varlıkları tasfiye etmeye dönüşmüştür. Hukuktan ekonomiye, eğitimden sağlığa, tarımdan hayvancılığa, dış politikaya kadar neyimiz sorunlu değil ki? Dolayısıyla iyi adalettir, iyi kararlılıktır, iyi umuttur, iyi bilgidir, iyi gelecektir, iyi zenginliktir, iyi cesarettir, iyi medeniyettir. Bu yolun taşlarını sadece cesurlar döşer."

İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanı Güngör Köse Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un, bir af yasası olduğunu partilileri ile paylaştı. Başkan Köse, "Bu yasanın asıl amacı, 16 Nisan 2017 referandumunda tam kanunsuzluk suçu işleyen başta YSK olmak üzere bütün sorumlulara af çıkartmaktır. İYİ Parti olarak Cumhurbaşkanı seçileceğine emin olduğumuz Sayın Akşener yönetimindeki Türkiye'de, anayasaya yüzde yüz aykırı olarak çıkartılan bu örtülü affı hiçbir surette tanımadığımızı şimdiden ilan ediyoruz." dedi.

"Bu yasa ile yeni bir milli irade hırsızlığının koşullarının ve zemininin hazırlandığını" üzerine basarak söyleyen Başkan Köse, söz konusu yasanın, Anayasa'nın 67. maddesine kökten aykırı olduğunu dile getirdi.

banner625

Başkan Köse ülkenin bu gidişatına bir dur demek gerektiğine inandığımız için bu çatı altında toplandık, Genel Başkanımıza biat ettik, İl Başkanımız sayın kurucu Başkanımız Dr. Metanet Çulhaoğlu’nun talimatları ile şimdi sahalarda halka bu korku imparatorluğunu yıkıp yerine tekrar birbirine güvenen ve inanan insanların yaşadığı Cumhuriyet kazanımlarının geleceğini ifade özgürlüğünü, bağımsız yargıyı anlatıyoruz. Derdimiz Devlet, hedefimiz millet dedi.

Başkan Köse; "Bizim İYİ Parti olarak, ekonomik felsefe olarak üzerinde durduğumuz nokta şu; bizim politikamızın temelinde insan var. İnsan odaklı ve insanın önünü açan bir sistemi ön görüyoruz." dedi.

Samimi bir ortamda sohbet eden ilçe teşkilatları ziyarette bulunan partililerin sorularını da tek tek cevapladılar.

Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Kara ve Sarıçam İlçe Başkanı Ahmet Köse Seyhan İlçe Başkanı Güngör Köse’nin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek zaman birlik zamanıdır. Siyasi ayrımcılık insanların arasına nifak sokmuş ülkenin huzuru kaçırmıştır biz kaybolan huzurun tamiri için buradayız dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz