Kamuran Karaca’ya sevgi seli

CHP Yüreğir Belediye Başkan adayı Kamuran Karaca, mahallelerde vatandaşların sevgi seli ile karşılanıyor. Semt pazarı ve esnaf gezilerini sürdüren CHP Yüreğir adayı Karaca, esnafın sorun ve taleplerini dinledi. CHP’nin Yüreğir de vatandaşların teminatı olduğunu belirtti.

Kamuran Karaca’ya sevgi seli

Yüreğir için projelerinin hazır olduğunu belirten CHP Belediye Başkan adayı Kamuran Karaca, Yüreğir halkıyla el ele kol kola verdiklerini ve seçimi birlikte kazanmayı hedef seçtiklerini dile getirdi. Karaca, Yüreğir’in eksikliklerini halkın desteği ile birlikte çözeceklerini ifade ederek şunları söyledi. “ CHP olarak Yüreğir’i daha da geliştirmek için tüm çalışmalarımızı yaptık. Projelerimiz hazır. Yüreğir’in kabuğunu değiştirmeye geliyoruz. Yüreğir halkı Sosyal belediyecilik hizmetleriyle rahat bir nefes alacak.”

banner625
KARACA’YA SEVGİ SELİ

Her gittiği mahallede ve esnaf gezilerinde vatandaşın sevgi seli ile karşılaşan Kamuran Karaca, Yüreğirlilerin odak noktası oldu. Karaca, şöyle konuştu. “ Ben değil biz olacağız. Halkımızla birlikte başaracağız. Halkımızın gösterdiği bu sevği Yüreğir’de seçimi kazanacağımızın göstergesidir. Yüreğir halkı her şeyin en güzeline layıktır. Belediyeyi halkımızla birlikte yöneteceğiz. Halkımızın istekleri doğrultusunda hizmet üreteceğiz ve sorunların üstesinden geleceğiz.” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz