Karalar ‘Her şey Adana İçin’

Millet ittifakından Büyükşehir Belediye başkan adayı Zeydan Karalar,BağlantıTüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD ) Adana Şubesi yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Karalar ‘Her şey Adana İçin’

Akdeniz mutfağında TÜMSİAD Adana Şubesi yönetim kurulu üyelerine projelerini anlatan Zeydan Karalar, ‘’Yerelde siyaset olmaz, ben her kesimin başkanı olacağım ve Adana’yı marka kent yapacağım’’ açıklamasında bulundu. Gittiği yerlerde siyasi ayırım yapmadığı için sevgi seliyle karşılaştığını belirten Karalar, ‘’Seyhan Belediye Başkanlığından sonra halkımız beni Büyükşehir’e taşıyacaktır. Buna inanıyorum’’ şeklinde konuştu.

banner625

TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca’da,  TÜMSİAD’ın siyasi partilere eşit mesafede olduğunu belirterek, ‘’Adana’nın sorunlarını çözecek başkanlara ihtiyacımız var. Siyasetten ziyade bu toprağın ekmeğini yiyen vatandaşlarımızın hizmet alma ve hizmet verme yarışındaki değer yargıları her zaman ‘Her şey Adana için’ olmalıdır’’ ifadesini kullandı. Kutluca, Karalar’a seçim çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz