banner676

Karataş’ta MHP’nin ayak sesleri

Geçtiğimiz yıl yapılan iki önemli yoğun katılım törenleriyle Karataş ilçesinde büyük hamle yapan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), ilçedeki kadın gücünü de arkasına alarak hızını artırıyor.

Karataş’ta MHP’nin ayak sesleribanner625

MHP Karataş İlçe Kadın Kolları’nın Dünya Kadınlar Günü’ne istinaden düzenlediği etkinlik, ilçede ayrı bir heyecan uyandırdı. MHP İlçe Başkanı Kadir Topak’ın himayesinde gerçekleştirilen ve MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Funda Balbars’ın ev sahipliğinde yapılan muhteşem törende Karataşlı kadınlar bir araya geldi. Etkinlikte, kadınların sosyal alanda, ekonomide ve siyasetteki yerinin özelikle Anadolu’da çok geri planda kalmasının yol açtığı olumsuzluklara vurgu yapıldı.

MHP DAHA DA BÜYÜYECEK

“Karataş’ta MHP’nin ayak sesleri” olarak nitelendirilen etkinlikte, İlçe Başkanı Kadir Topak “Milliyetçi Hareket Partisi Karataş’ta kadın gücüyle daha da güçlenecek” mesajı verdi. Funda Balbars’ın başkanlığında Sara Yıldırım, Leman Ünver, Zekiye Öztürk, Çiğdem Bulut, Deniz Canoğlu, Nilcan Kaymaz, Ebru Kanmaz, Serap Kır, Semra Ece, Fatma Karavul ve Sevda Balıkçı’dan oluşan yönetim, örnek bir ev sahipliği yaptı. Balbars “Partimiz MHP Karataş’ta büyümeye devam edecek. Bizler de kadınlar olarak partimizin  daha da gelişmesi için elimizden geleni yapacağız.” dedi. Karataşlı kadınlar, MHP’nin düzenlediği etkinliğin sonunda yöre oyunlarıyla eğlendiler.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2013, 14:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz