banner676

Kebude' den Gaziler Günü Mesajı

Vatanın milli birliği ve bölünmez bütünlüğünü muhafaza etmek amacıyla ülkenin her karış toprağında ve barışın koruyucusu olarak dünyanın çeşitli ülkelerinde canları pahasına savaşan, tarihimize altın sayfalar yazdıran kahramanlara her zaman minnettar kalacağız.

Kebude' den Gaziler Günü Mesajı

AK Parti Adana İl Başkanı Mustafa Kebude mesajında, "Aziz Milletimiz için kanını, canını siper etmiş şehit ve gazilerin yaşadığımız topraklarda gelecek nesillerin mutlu, huzurlu ve bağımsız yaşamasını sağlayan ülke sevdalıları. Üstün cesaret ve örnek alınacak vatan sevgisiyle kazanılan gazilik unvanı, bu topraklar üzerinde bağımsız ve hür yaşamamızın bir gereği olarak atalarımızdan bize gelen ve torunlarımıza geçecek olan manevi bir değerdir. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği ve toplumumuzun huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla, canlarını hiç çekinmeden feda etmeye niyetlenmiş kahraman gazilerimizin ortaya koyduğu göz kamaştırıcı fedakârlıkların her fırsatta hatırlanması ve hatırlatılması hepimize düşen milli bir görevdir" ifadelerini yer verdi.
Kebude, kutsal değerler için kendisini, hiç düşünmeden feda eden cesaret timsali gazilerin, gönüllerdeki ayrıcalıklı yerlerinin her zaman muhafaza edileceğini kaydetti.

banner625
 "Vatanın milli birliği ve bölünmez bütünlüğünü muhafaza etmek amacıyla ülkenin her karış toprağında ve barışın koruyucusu olarak dünyanın çeşitli ülkelerinde canları pahasına savaşan, tarihimize altın sayfalar yazdıran kahramanlara her zaman minnettar kalacağız. Onların sorunlarına duyarlılıkla yaklaşmak ise toplum olarak en önemli sorumluluğumuzdur. Ulu gazilerimizin varlığı, varlığımızın sebebi ve gereğidir. Bu duygu ve düşüncelerle, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'e Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 19 Eylül 1921'de Gazilik unvanının da verildiği gün olan Gaziler Günü'nde; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere; aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, hayattaki gazilerimize sağlık esenlikler dileyerek en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum" sözlerine yer verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gazi mustafa
gazi mustafa - 9 yıl Önce

siz halen istifa etmedinmi sizin bie inandırılıcınız kalmadı bilesiniz sizi adanalı artık tanıyor

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz