Kürşat Akpınar resmen aday adayı

Ak Parti Adana il yönetim kurulu üyesi Kürşat Akpınar Pozantı Belediye başkanlığı için Resmi Başvuruda bulunarak çalışmalara başladı.

Kürşat Akpınar resmen aday adayı
Daha önce Parti  teşkilatında Pozantı kurucu ilçe başkanlığı, 2007 yılı genel seçimlerinde  11.Sıra Milletvekili adaylığı görevini üstlenen Akpınar  Ziyaeddin Yağcı’nın İl Başkanlığına gelmesiyle birlikte İl Yönetim kurulu üyeliğine getirildikten sonra  buradan da geçtiğimiz  günlerde Partisinden istifa ederek resmen Pozantı’dan A.Adayı oldu.
banner625

Pozantı Belediye Başkan A.Adayı Kürşat Akpınar Yaptığı açıklamada ‘’ Aktif siyasette partimiz kurulduğundan bu yana 12 Yıllık süre zarfında  büyük Usta Recep Tayyip Erdoğan’ın Liderliğinde Milletimize Hizmet etme fırsatı buldum. Teşkilatımızın önemli ve çeşitli kademelerinde yer aldım artık Pozantımıza ve Pozantı halkına  Belediye Başkanı olarak hizmet etme görevine talip’im. İl Başkanlığımıza Resmi Başvurumu Gerçekleştirdim. Allah kısmet ederse  31 Mart 2014 Pozantı için bir milat olacaktır. Daha yaşanabilir bir Pozantı için hep birlikte çalışacağız daha iyi işlere hep birlikte imza atacağız. ‘’ dedi 


Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2013, 10:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf kara
Yusuf kara - 6 yıl Önce

DurmakYok yola devam sn başkanım

Ak sevdalı
Ak sevdalı - 6 yıl Önce

Kimse boşa uğraşmasın Pozantı denilince akla gelen tek isim Kürşat Akpınar bu seçimi açık ara alır

ünal
ünal - 6 yıl Önce

şimdiden hayırlı uğurlu olsun

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz