banner654

"Kutlu yürüyüşe 1 Ekim'de başladık"

MHP Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan: Hemşehrimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli serhat şehrimizden seçim startını vermiş, Milliyetçi Hareket’in kutlu yürüyüşü 1 Ekim itibarıyla başlamıştır. Hedefimiz, Allah’ın izni ile zillete son vermek, milletimizi ise iktidar yapmaktır.

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan, “72 milyonu ayrımsız kucaklayan, bütün mesaisini milletimizin birliğine, dirliğine, huzur ve refahına adayan Milliyetçi Hareket’in kutlu yürüyüşü 1 Ekim itibarıyla başlamıştır.  ” dedi.

İLÇE BAŞKANLARIYLA BİRLİKTE

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de katıldığı serhat şehri Kars’taki Ani harabeleri içinde bulunan Fethiye Camii’ndeki Cuma namazına Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı, Yüreğir İlçe Başkanı Mustafa İzgioğlu’yla birlikte iştirak eden Ahmet Erdoğan, Adana’ya dönüşünde değerlendirmelerde bulundu.

AYNI HEDEF AYNI HEYECAN

banner625
Ani Harabelerindeki buluşmanın derin anlamlar ve mesajlar içerdiğine vurgu yapan Erdoğan, yaptığı açıklamada  “Türk milliyetçileri, Sultan Alparslan’ın 946 yıl önce cihanşümul hedefiyle Anadolu’yu ebedi Türk yurdu yapma ülküsüyle adım attığı yerde, dimdik ayakta olduğunu, aynı hedefte, aynı heyecanla azim ve kararlılık içinde yürümeye devam edeceğini bir kere daha haykırmıştır” diye konuştu.

EZAN DİNMEZ BAYRAK İNMEZ

Erdoğan “Çan sesiyle sarhoş olup Haçlı zihniyetine duble yollar döşeyen şeytanların, Fethiye’deki ezan sesinden rahatsız olmaları ise milletimizi şaşırtmamıştır.  Ancak bilinmelidir ki, ebediyen Anadolu’da ne ezan dinecek, ne de ay-yıldızlı bayrak inecektir.  Bu manada 1 Ekim 2010 tarihi, Türk milliyetçileri ile teslimiyetçilerin gündüz ile gece gibi olan farkını bir kez daha ortaya koyan yeni bir milat olmuştur” ifadesinde bulundu.

HERKESİ AYRIMSIZ KUCAKLIYORUZ

MHP İl Başkanı Ahmet Erdoğan, “72 milyonu ayrımsız kucaklayan, bütün mesaisini milletimizin birliğine, dirliğine, huzur ve refahına adayan Milliyetçi Hareket’in kutlu yürüyüşü 1 Ekim itibarıyla başlamıştır.  Hemşehrimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli serhat şehrimizden seçim startını vermiştir.  Hedefimiz, Allah’ın izni ile zillete son vermek, milletimizi ise iktidar yapmaktır”  dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz