MHP Adana’da fırtına gibi esiyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana’da fırtına gibi esmeye devam ediyor. Milletvekili adayları hem kent merkezinde hem de uzak ilçelerdeki seçim çalışmalarında yoğun ilgi görüyor.

MHP Adana’da fırtına gibi esiyor
Önceki gün Adana kent merkezinde toplu esnaf ziyaretiyle göz dolduran MHP Adana Milletvekili Adayları bu sefer uzak ilçelerde halkla bütünleştiler. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş ve il divan heyetinin her adımlarında yanlarında oldukları milletvekili adayları Tufanbeyli, Saimbeyli ve Feke’yi ziyaret ettiler. Milletvekili adayları Tufanbeyli ve Saimbeyli’de seçim otobüsünün üzerinden halka hitap ederlerken, Feke’de ise Karacaoğlan Kültür Merkezi’nde vatandaşlarla buluştular. Üç ilçede de halkın büyük ilgisiyle karşılaşan MHP kurmayları ve milletvekili adayları 1 Kasım’da yapılacak seçimler için destek istediler. İl Başkanı Yusuf Baş ve milletvekili adayları ilçelerde yeni vefat eden acılı ailelere taziye ziyaretinde de bulundular.

banner560
BAŞKAN BAŞ: 1 KASIM BÜYÜK FIRSATTIR

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, konuşmalarında AKP hükümetinin yanlışlarını anlatarak yönetime talip olduklarını söyledi. Baş “Sadece vatan toprağımızı değil aynı zamanda etnik kimlik siyasetiyle milletimizi de gönüllerde bölünme noktasına getiren, halkımızı yokluğa ve yoksulluğa mahkum eden AKP’den kurtulmak için 1 Kasım büyük bir fırsattır. Ülkemizin dürüst, ilkeli bir yönetime ihtiyacı var. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli gibi dürüst bir liderin kuracağı iktidar ise, ülkemiz ve milletimiz için son şanstır. Bu fırsatı, bu şansı kaçırmamak lazım.” mesajı verdi.

 
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2015, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz