MHP Çukurova'dan Muhtarlarla Çanakkale turu

Mhp Çukurova İlçe Başkanlığı, Çukurova ilçesine bağlı mahallelerin muhtarlarına 30 ağustos zafer bayramı münasebetiyle Çanakkele turu düzenledi.

MHP Çukurova'dan Muhtarlarla Çanakkale turu

banner625
Mhp Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran bu hafta sonunu kapsayan etkinlikle ilçede görev yapan mahalle muhtarlarını kahramanlık destanın yazıldığı Çanakkaleye uğurladı. Açıklamalarda bulunan ilçe başkanı Sertan Duran; Böylesi anlamlı bir günün içerisine girmek üzereyken Çukurova’mızın hizmetkarlarına, birbirinden kıymetli muhtarlarımıza bu turu düzenleyerek bizdeki değerlerini bir kez daha göstermiş olduk. Muhtarlarımızın birbirleriyle daha kapsamlı irtibat kurmalarına fayda getireceğine inanıyoruz. Allah yollarını açık, sağ salim gidip gelmelerini nasip etsin. Her vatandaşımızın o manevi huzuru solumalarını tarihimizin yeniden yazılan kahramanlık mücadelesinin izlerini taşıyan toprakları muhakkak gidip gezmelerini tavsiye ediyoruz.  başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere milli ve manevi değerleri uğruna hayatlarından olmuş bütün şehitlerimizi rahmetle, minnetle, hürmetle yad ediyorum. Çanakkale'yi düşmana dar eden kahraman nesilden Cenab-ı Allah bin kere razı olsun, yattığı yerleri nurla doldursun.
Geziden son derece memnun kaldıklarını açıklayan mahalle muhtarları Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran ve yönetimine teşekkür etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz