banner641

MHP Sarıçam'da Mehmet Koca dönemi

MHP Sarıçam İlçe Başkanlığı’na Mehmet Koca getirildi. MHP Adana İl Başkanı İzgioğlu, Koca ve yönetim kuruluna “Önümüzdeki dönemde üç hilali hizmete susamış Sarıçam’da burçlara dikeceğinizden eminim. Allah yar ve yardımcınız olsun, hayırlı uğurlu olsun” dedi.

MHP Sarıçam'da Mehmet Koca dönemi




Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sarıçam İlçe Başkanlığı’na Mehmet Koca getirildi.

banner560
Parti teşkilatlarında görev yapan, ancak yerel seçim sürecinde aday adayı olmayı düşünen yöneticilerle ilgili MHP Genel Merkezi’nin genelgesine istinaden mevcut başkan Mehmet Özcan’ın istifa etmesi nedeniyle boşalan göreve İlçe Muhasibi Mehmet Koca getirildi.

İZGİOĞLU BAŞARILAR DİLEDİ

İlçe Yönetim Kurulu’nun aldığı karar ve İl Başkanlığı’nın oluru, Genel Merkezin onayı ile görev değişimi tamamlanmış oldu. Görev devir teslimi ilçe binasında yapıldı. Devir-teslimde MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu da hazır bulundu. İzgioğlu, 2008 yılından beri görev yapan Mehmet Özcan’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken, yeni Başkan Mehmet Koca’ya da başarılar diledi. İzgioğlu, Koca ve yönetim kuruluna “Önümüzdeki dönemde üç hilali hizmete susamış Sarıçam’da burçlara dikeceğinizden eminim. Allah yar ve yardımcınız olsun, hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2013, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640