MHP Yüreğir'e ilk Başkan adayı netleşti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener, 18 Mart günü yapılacak olağan kongrede yeniden aday olduğunu açıklarken, “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde, birlik, beraberlik ve bütünlük içinde yürümeye devam edeceğiz” dedi.

MHP Yüreğir'e ilk Başkan adayı netleşti

banner625
MHP Yüreğir İlçe Başkanlığı Kongresi’nin 18 Mart’ta Kozanyolu üzerindeki İmparator Düğün Salonu’nda şölen havasında gerçekleşmesi için tüm hazırlıkların tamamlandığını kaydeden Başkan Yıldıray Şener, Ülkücü Haraket’e yönelik iftira, fitne ve nifak odaklarının hüsrana uğramaya devam edeceğini, Yüreğir’de Üç Hilal’i yüceltmeye devam edeceklerini belirtti. 
Kongrede delegenin iradesine herkesin saygı duyması gerektiğini, sonuç ne çıkarsa çıksın, kazanan tarafın Milliyetçi Hareket olacağının altını çizen Yıldıray Şener, “Yüreğir’de ilçe başkanı olmanın ilk ve en önemli şartı, davaya ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyi sadakattir. Çünkü Türkmenbeyimiz, Ülkücü Hareket’in bütün hafızasını taşıyan, vatanımızın varlığını, devletimizin bekasını, bayrağımızın namusunu sımsıkı sahiplenmiş ve partimizi bu değerlerin tek tarafı yapmıştır. Liderimiz Devlet Bahçeli’nin sonuna kadar emrinde olmaktan, yol arkadaşlığı yapmaktan onur duyduk, duymaya da devam edeceği” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz